Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

lukaszdeo

nowicjusz
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez lukaszdeo

  1. > Klania sie wymiana uszczelki pod glowica, planowanie samej glowicy tez bedzie potrzebne co lepiej > zrobic niz za jakis czas miec powtorke z rozrywki. a chłodniczka oleju??? Jak odróżnić te dwie rzeczy??? Chłodniczkę od uszczelki??
  2. Witam, NIedawno nabyłem corse 1.7dti 65km i po wymianie oleju dojżałem w zbiorniczku na płyn chłodzenia ślady mazi na gwincie i oczka oleju w płynie. Zalałem nowy olej przejechałem ok 200km wystudził się silnik sprawdziłem olej i jest ponad stan na bagnecie a było dobrze. Poza tym ubywa płyn ze zbiorniczka. Macie jakieś porady??? Czytajac fora sa rozne opinie. Niektórzy pisza zeby jezdzic bo to normalne.....???? Pomózcie jesli mieliscie podobne objawy.. Pozdraiwam
  3. > 1.7 DI, oznaczenie silnika Y17DTL, 65KM, turbo, brak intercoolera. to jest ten silniczek. Wiecie moze jak sie sprawuje?? NIe chodzi o osiagi tylko o utrzymanie... Częsci drogie ??? Na cos zwrócić uwagę przy kupnie??
  4. Witam, mam zamiar kupić opla corse 1.7 dti vana. Znalazłem zutko w okolicach Góry Kalwarii. Stan wizualny kiepski, purchel rdzy na profu, wgnieciony błotnik, obita lekko tylna klapa mmałe ocierki. Wiadomo firmowka wiec nie patrze na to. Ogólnie ma jezdzic a nie wygladac bo i tak bedzie cala oklejana. Zresztą cena jest niska.... Pytanie czy jest ktoś z okolic Góry Kalwari kto mógłby obejrzeć ją fachowym okiem bo ja nie znam się na mechanice . Auto jak się przejechałem ściąga do prawej. Jesli macie jakies spostrzezenia co do silnika 1.7 dti 65km to prosze o porady. Poniżej link aukcji http://otomoto.pl/opel-corsa-1-7-dti-T3584690.html Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Gdyby miał ktoś opinie na temat tego auta lub miał jakąś propozycję innego auta do 4000-5000zł proszę o kontakt tel 509-457-171 Łukasz

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.