Skocz do zawartości

Pomocy...CC700 pail ale gaśnie!!


Zbawca

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mam dziwny problem z moim cienkusiem...dzis kiedy probowałem ruszyc samochodzik zaplił ale po jakis 30 sekundach zgasł, poczekalem 30 minut i zapalił ale slabl gdy dodawałem gazu i udało mi sie dojechac do domu tj jakies 25 kilometrów, lecz gdy znowu ruszylem na droge zgasł w połowie górki i juz jakby niepalił tzn pali ale gdy dodam gazu to odrazu gaśnie... niewiem.gifczy to moze byc wina pompy paliwa?? bo praktycznie w filtrze niema paliwa tylko niewielka ilość!! Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu mam dziwny problem z moim cienkusiem...dzis kiedy probowałem

> ruszyc samochodzik zaplił ale po jakis 30 sekundach zgasł,

> poczekalem 30 minut i zapalił ale slabl gdy dodawałem gazu i

> udało mi sie dojechac do domu tj jakies 25 kilometrów, lecz gdy

> znowu ruszylem na droge zgasł w połowie górki i juz jakby

> niepalił tzn pali ale gdy dodam gazu to odrazu gaśnie... czy to

> moze byc wina pompy paliwa?? bo praktycznie w filtrze niema

> paliwa tylko niewielka ilość!! Prosze o pomoc

Witam.jeśli masz gażnik Aisian to wina może leżeć po stronie cieńkch wężyków których w tym padziewiu iest wiele.Sprawdź czy jak jedziesz na ssaniu to cienki jakoś daje rade ja miałem tak że jak jechałem na wyciągniętym ssaniu to jakoś jechał w momęcie wyłączenia ssania odrazu po dodaniu gazu dusił sie .Okazało sie że pęknięy gumowy wężyk ( od czego dokładnie nie iwem , chyba powietrza dodatkowego , idą tam cztery takie same węźyki).Po założeniu nowego odrazu mu przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu mam dziwny problem z moim cienkusiem...dzis kiedy probowałem

> ruszyc samochodzik zaplił ale po jakis 30 sekundach zgasł,

> poczekalem 30 minut i zapalił ale slabl gdy dodawałem gazu i

> udało mi sie dojechac do domu tj jakies 25 kilometrów, lecz gdy

> znowu ruszylem na droge zgasł w połowie górki i juz jakby

> niepalił tzn pali ale gdy dodam gazu to odrazu gaśnie... czy to

> moze byc wina pompy paliwa?? bo praktycznie w filtrze niema paliwa tylko niewielka ilość!! Prosze o pomoc

To już masz być może pierwszego winnego - filtr kosztuje kilka zł i 5 minut roboty - zmień na nowy i zobacz efekt.Jeśli będzie to samo,dopiero szukaj przy pompie,może popychacz,...a moze jakimś syfem się zatkał wkład w baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam w nim gaznik Aisan, dzis kupiłem pompe paliwowoa ale jeszcze jej

> niezalozylem, w poniedziałek kupie jeszcze te wężyki i zamontuje

> wszystko razem i zobaczymy co z tego wyjdzie

Gdyby to nie zdało egzaminu to moge spróbować pomóc (o ile będę mógł) bo ja się użerałem ze swoim Aisanem kilka lat i jakoś dawałem rade, a tak się składa że też jestem z Kraka 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.