Skocz do zawartości

folia do lam


PrzemoKK

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, powiedzcie mi co sądzicie o tej foli do lamp, bialej http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52159103, czy moze ktosa ma cos takiego, albo spotkal sie juz z taka folia a takze ciekawe jak wtedy bedzie sprawa wygladac z przegladam technicznym i policja, czy w ogole cos takiego jest dozwolone. Zastanaiwam sie czy zakladac czy nie zeby poniekad obciachu sobie nie robic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc, powiedzcie mi co sądzicie o tej foli do lamp, bialej

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52159103, czy moze

> ktosa ma cos takiego, albo spotkal sie juz z taka folia a takze

> ciekawe jak wtedy bedzie sprawa wygladac z przegladam

> technicznym i policja, czy w ogole cos takiego jest dozwolone.

> Zastanaiwam sie czy zakladac czy nie zeby poniekad obciachu

> sobie nie robic

jeśli przepuszczalność jest wg. przepisów to ok.gif i kwestia dobrego montażu, mi osobiście nie podoba się, ale to kwestia gustu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc, powiedzcie mi co sądzicie o tej foli do lamp, bialej

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52159103, czy moze

> ktosa ma cos takiego, albo spotkal sie juz z taka folia a takze

> ciekawe jak wtedy bedzie sprawa wygladac z przegladam

> technicznym i policja, czy w ogole cos takiego jest dozwolone.

> Zastanaiwam sie czy zakladac czy nie zeby poniekad obciachu

> sobie nie robic

nie wiem na pewno, ale chyba takie rzeczy są zabronione, więc mogą być problemy z przejściem przeglądu i kontroli policyjnej

sam czegoś takiego bym nie założył i Tobie też nie polecam, pozdro 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc, powiedzcie mi co sądzicie o tej foli do lamp, bialej

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52159103, czy moze

> ktosa ma cos takiego, albo spotkal sie juz z taka folia a takze

> ciekawe jak wtedy bedzie sprawa wygladac z przegladam

> technicznym i policja, czy w ogole cos takiego jest dozwolone.

> Zastanaiwam sie czy zakladac czy nie zeby poniekad obciachu

> sobie nie robic

to jest beznadzieja sick.gif wiem to z doświadczenia - kiedyś to kosztowało ok.80zł ale sciana.gif - szukałem po sklepach tuningowych lecz czegoś takiego nie mieli - doradzili mi w jednym ze sklepów aby udać się do firmy poligraficznej gdzie wycinają literki itd. - okazało się ze mają taką folie i za taki sam arkusz zapłaciłem 6zł icon_eek.gif - jest różnica 80zł a 6zł (to na prawde było to samo) - folia przepuszczała światło ale tylnych lamp nie da się okleić aby to estetycznie wyglądało oslabiony.gif - zdarłem to odrazu - to badziewie - nie kupuj nawet za 13zł - narobisz sobie kłopotu u busted.gif a efekt do pupa.gif jak chcesz rade to nie kupuj ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>zakladac czy nie...

hmm.gifJechałeś kiedyś za tak tjuningowaną furą? Hmm? Widoczność z kilku metrów jest fatalna, nieco gorzej tylko widać czarne lampy. Na przejażdżke wybierz najlepiej słoneczny dzień... Jakiś czas temu wjechałem w pupa.gif jednemu tuningowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim unolocie mam oklejone na czarno i bardzo ładnie to wyglada,przepuszczalnosc swiatla jest 90% nawet w sloneczny dzien widac strumien swietlny,co chodzi o przegląd to sie koles tego uczepił ale jak sie ma wtyki to sie wszystko załatwi,gorzej z pałami z tym ze zerwanie foli z lamp to zaledwie 5 sek. i problem z niebieskimi znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w swoim unolocie mam oklejone na czarno i bardzo ładnie to

> wyglada,przepuszczalnosc swiatla jest 90%

Ciekawe jak to obliczyles? hmm.gif

Osobiscie jestem przeciw takiemu "tuningowi" i na przegladzie technicznym powinno sie konsekwentnie robic z tym porzadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>co chodzi o przegląd to sie koles

> tego uczepił ale jak sie ma wtyki to sie wszystko załatwi,gorzej

> z pałami z tym ze zerwanie foli z lamp to zaledwie 5 sek. i

> problem z niebieskimi znika.

hmm.gifGdybym stanowił prawo... Ten tutaj chyba też miał wtyki na przeglądzie hehe.gif...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdybym stanowił prawo... Ten tutaj chyba też miał wtyki na

> przeglądzie ...

Dobre :-)

Osobiscie sam kiedys mialem czarne klosze, ale nie oklejalem tego niczym, tylko kupilem specjalna farbe do kloszy samochodowych. W instrukcji bylo napisane zeby nakladac 3 warstwy. Ja nalozylem 5. Klosze ladnie wygladaly, ale swiatlo bylo marne. Zaczalem zastanawiac sie jak to zmyc, okazalo sie ze carsher wszystko zalatwil. Przy okazji zeszla tez czarna farba z progów. Teraz mam progi w kolorze nadwozia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.