Skocz do zawartości

ello


mammoth

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda nie mam motorku ale tak rozmyslam nad kupnem jakiegos choppera bo nie przepadam za wiertarkami miedzy nogami...

sa tu jacys fani chopperow?!

fajnie ze taki kacik sie rozwija

ostatnio znajomy podjechal pochwalic sie swoim nowym nabytkiem wszyscy tym sie strasznie podniecali a jak dla mnie duzy czarny motor i moze mocny bo okolo 205KM wyplulo na hamownii...

274709092-haya1300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jestem fan szybkich chopperów i nieobudowanych ściagaczy...

> Obudowanych też...

no takie motorki typu streetfighter tez sa fajne...

ostatnio ogladalem w salonie Yamaha MT-01 (czy jakos tak mam nadzieje ze nie pomieszalem nazwy) calkiem przyjemnie wygladal i brzmial...

ale najbardziej mi sie podoba H-D Softail standard po dronych modyfikacjach mechaniczno stylistycznych... hy hy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łańcuch to kłopot jak diabli. To za luźny to za suchy to chlapie

> smarem jak nasmarujesz. Zębatki wymieniasz, łańcuch.

> W takim moto to kardan. Praktycznie bezobsługowy.

wszystko spoko pieknie, ale jak przeczytałem cene za litr oleju jaki trzeba wlac do kardana yzf1300 to wole łancuch zlosnik.gif 500 zł za literek tylko a wchodzi wiecej

napewno i tak wychodzi taniej ok.gif tylko raz a sporo trzeba wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie chopery bardzo podobają. Ale nie widzę siebie na pierwszym motocyklu na jakimś 1.6 V2 w skórzanym wdzianku zlosnik.gif A że budżet mam skromny to na jakiejś 125-250-tce też śmigać nie zmierzam. Noi w efekcie pewnie będę jeźdił na jakimś steetcie/naked bike`u 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze mi sie kiedys tez tylko chopery podobaly ale jak na ostatnim otwarciu sezonu sobie na takim usiadlem to jakos mi sie odpodobal, ciezkie jak cholera i rzeczywiscie dosyc dziwnie te nogi sie trzyma z przodu smile.gif. Najlepiej sie siedzialo na yamaha xt 125 oraz na niesmiertelnym gs 500. Na hayabusie tez siedzialem, ale bylo jakos strasznie nisko i tez ciezkawa bryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na hayabusie tez

> siedzialem, ale bylo jakos strasznie nisko i tez ciezkawa bryka.

ciezkawa ale znakomicie wywazona... kumpel mowi ze ciezko sie prowadzi w ciasnych zakretach (szczegolnie na torze) a tak w uzytkowaniu na codzien jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.