Skocz do zawartości

Chłodnica - marea 2.4 TD


Rekomendowane odpowiedzi

> trzeba więc pomysleć i taki otworzyć

może inaczej... Niech pomyślą Ci którzy już mają takie sklepy, tylko niech poprawią "jakość usług".

W mojej okolicy jest dość dobrze zaopatrzony sklepik w którym można kupić w miarę tanio części. A jak akurat na stanie nie ma to sprowadzają.

Niestety nie kupuję tam z prostego powodu: niekompetentni pracownicy, którzy bez względu na sytuację uważają że racja jest zawsze po ich stronie. Poza tym są niedouczeni i niestety, nie potrafią doradzić. Jak się nie poda nr-u katalogowego części to nie potrafią zamówić dobrej...

miałem tam raz problemy ze zwrotem części, którą zamówiłem. Sprzedawca sprowadził złą i... niestety zwrotu nie było frown.gif "skoro pan zamówił, to musi pan kupić..."

W tym sklepie to był mój pierwszy i ostatni zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony dobry i pewny sklep w necie też ciężko znaleźć - nigdy nie wiadomo co w paczce dostaniesz po wpłaceniu kasy na konto (bo inaczej to już rzadko chcą wysyłać towar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z drugiej strony dobry i pewny sklep w necie też ciężko znaleźć -

> nigdy nie wiadomo co w paczce dostaniesz po wpłaceniu kasy na

> konto (bo inaczej to już rzadko chcą wysyłać towar)

no akurat w autosklep24.pl to za pobraniem, bez żadnego "ale" przysłali. Ani zaliczki nie płaciłem, ani przedpłat żadnych... po prostu podałem adres i złożyłem zamówienie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.