Skocz do zawartości

uruchomiłem 1.2 8v, ale........ - kilka pytan


djo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj odebrałem już rozkodowanego kompa z P75 (thx mprally bow.gif) i odpaliłem wreszcie unolota. Jest tylko jesdna kwestia - silnik na wolnych obrotach chodzi równo (i z odpowiednią prędkością obrotową), ale co jakiś czas na sekunde przestaje chyba pracowac na wszystkich cylindrach, po czym znowu dalej równo. Kiedy naciskam pedał gazu nie wkręca się na obroty, ale też jakby przerywa. Co może być winne ?? Kable WN dobre, świece nowe. Czyżby cewki?? Albo nieodpowiednia ilość paliwa? (bo jeszcze mam pompe spi)

Dodam, że zaraz po odpaleniu wyjechałem z garażu i zrobiłem z 10m, a sytuacja była odwrotna - tzn nie pracował na wszystkich cyl na wolnych obrotach, a płynnie i równo się wkręcał przy dodawaniu gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> map, rozrzad, pompa

Pompe jutro wkładam z mpi. A co z rozrządem?? Że niby przeskoczyć miał o 1 ząbek na pasku??

Ale coraz bardziej po czytaniu postów w szukajce skłaniam się ku uszkodzonemu mapsensorowi. Jutro odpale auto i odepne weżyk z mapa, zobaczymy czy coś to zmieni w pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie pasek był źle ustawiony to odpięcie mapa i podpięcie nic nie

> zmieniało a palił benzyny jak czołg

no więc Map chyba moge wyeliminować, bo przy odpięciu rurki spadają obroty. Niestety pompy jeszcze nie zdążyłem zmienić. Musze też zerknąć na pasek. I pozatym jedna kwestia - silnik pracuje stosunkowo głośno, choć ma wszystkir płyny na odpowiednim poziomie . Co tu może być przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.