Skocz do zawartości

MOGĘ!!!!!!!!!!


magda11

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem z sąsiedniego kącika

mam do was pytanko ...mogę (a raczej mam możliwosć ) kupienia hondy CRX del sol ,

powiedzcie mi cos na temat tego samochodu , na co zwrócic szczególną uwage , niestety o silnik nie pytałem (bo poprostu w tym temacie jestem zielony)..........

co sie zużywa najcześciej , jaki przebieg, itp

wiem ze jest ona zbudowana na bazie civic , czy to znaczy ze dużo cześci przypasuje od civic-i ????

ile to skubaństwo pali ????????? jaki silnik najlepszy i najczęstsze awarie .........

no i oczywiscie czy opłaca się za 14 kółek (do uzgodnienia)............

pozdrawiam...........

szczęśliwy posiadacz dwóch bravolotów .....krzyke.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> miałem kiedyś crx-a piękne autko silnik 1.6

> śmigałem tym rok i nic się nie psuło jedyne co to zerknij czy nie

> bity i czy silnik nie zarżnięty (nie ma wycieków , nie kopci )

> po za tym spalanie w normie ..

oczywiście mi chodzi o taka wersję

61njn1t.jpg

taką miałeś św_irek????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka:

delSol.jpg

Jak juz kiedys pisalem - jest niewygodna, hardcore'owa, niska, twarda, sportowa i niepraktyczna... Uwielbiam ja smile.gif

Dobrego egzemplarza, niezmeczonego reka tjuningoffca szukalem 3 lata, za taki stan warto zaplacic wiecej.

To auto dla przyjemnosci, do jazdy na codzien mam Civica.

Wszystkie techniczne sprawy sa ladnie opisane na: http://www.honda-crx.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam taka:

> Jak juz kiedys pisalem - jest niewygodna, hardcore'owa, niska,

> twarda, sportowa i niepraktyczna...

W porównaniu do IIgen. to jest wygodna, miękka i niehardcorowa smile.gif

Ale ogólnie fajna...warunek DOHC VTEC pod maską, inaczej nie bardzo chce jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedzcie mi cos na temat tego samochodu , na co zwrócic szczególną

> uwage ,

Na wszystko bo auto ma pewnie dobrze ponad 10 lat, a należy do segmentu aut "tanio-sportowych" więc niewykle podatnych na upalanie. Ja bym szukał egzemplarza nieskalanego tjuninkiem...a o takie niestety ciężko.

> niestety o silnik nie pytałem (bo poprostu w tym

> temacie jestem zielony)..........

A to tak naprawdę najważniejsza sprawa. Były 3 wersje:

- 1.5 SOHC 102KM...występujące jedynie w hameryce, dychawiczne i tak naprawdę nie dające żadnych osiągów.

- 1.6 SOHC VTEC 125-127KM...może być jeśli auto ma służyć jedynie do lansu bo do szaleństw się nie nadaje.

- 1.6 DOHC VTEC 160KM...tak naprawdę warto kupić jedynie z tą motorownią. Auta droższe, ale nieporównywalnie szybsze i dysponujące lepszymi hamulcami.

> wiem ze jest ona zbudowana na bazie civic , czy to znaczy ze dużo cześci przypasuje od civic-i

Blacharsko raczej nic nie podpasi smile.gif Silnikowo identyk z analogicznymi wersjami Civa, zawieszeniowo prawie identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wam bardzo za wiadomości i stronke hondy .......skorzystałem

teraz widze ze jest to wersja którą przedstawił kolega (ta czerwona) ja miałem zdięcie tylko z wikipedii i tylko taki egzemplarz tam był ...............

przy kupnie(jeśli ktoś mi nie świstnie jej z przed nosa) zwrócę uwage na to co pisza sami użytkownicy .......

napewno zaleta jest zawieszenie (jak kolega opisał) podobne do civi bo napewno częći bardziej dostepne.....(ach te nasze polskie drogi)

jeszcze jedna dobra wiadomośc ,,,,,,,,,, :::::: nieskalana "tjjjunnningiem "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.