Skocz do zawartości

POMOCY Czy to mozliwe żeby miska oleju była skorodowana


jakub77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaprowadziłem dzisiaj samochód do mechanika na wymiane uszczelki pod miską olejowa a on dzwoni że trzeba całą miskę wymienić bo ta jest tak skorodowana że cieknie przez jej scianki a nie uszczelki czy to możliwe bo cos mi się wydaje że chce mnie mechanior naciagnąć. Pomocy sam juz nie wiem co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam zaprowadziłem dzisiaj samochód do mechanika na wymiane

> uszczelki pod miską olejowa a on dzwoni że trzeba całą miskę

> wymienić bo ta jest tak skorodowana że cieknie przez jej scianki

> a nie uszczelki czy to możliwe bo cos mi się wydaje że chce mnie

> mechanior naciagnąć. Pomocy sam juz nie wiem co o tym sądzić.

podskocz do niego i sprawdź naocznie... moze jest poprzecierana od spodu i gdzies jeszcze wlazła rdza (???) i puszcza olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam zaprowadziłem dzisiaj samochód do mechanika na wymiane

> uszczelki pod miską olejowa a on dzwoni że trzeba całą miskę

> wymienić bo ta jest tak skorodowana że cieknie przez jej scianki

Cześc. Wszystko może się zdaży. Kiedyś miałem PuntoI - misa skorodowała ( zrobiła się dziura jak palec). miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek w Clio, normalnie w misce bąble powyskakiwaly purchle jednego chciałem oczyscici i srubokret przeszedl na wylot. Ciezko bylo dostac uzywke no i z wymiana klopot bo trzeba było podnieśc silnik albo opuscic zawieszenie. Ale jak u Ciebie juz jest wszystko dostepne to tylko rozgladnosc sie za zamiennikiem i wymieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie również micha skorodowała a raczej przepaliła się tuż nad wydechem. Jest to jak podejrzewam normalna rzecz nie warto jednak kleić jakimiś wynalazkami tylko trzeba wymienić na nową ew. używkę w dobrym stanie. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa 17D ISUZU auto 5 letnie miska przerdzewiała w jednym miejscu (od strony koła prawego) podobno to norma w tym silniku. Nowa wtedy 1000 zł. Używka nie do dostania. Została zaspawana i jezdzi do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu wymieniłem skorodowana miskę w Astrze, najbardziej przerdzewiało nad rurami wydechu.

Po demontażu i obiciu płatów rdzy, micha pod świałlo wygląda jak sito.

Tak, że jest to jak najbardziej prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.