Skocz do zawartości

30 dni użytkowania GP i pierwsza usterka...


krowka

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie jazdy podczas silnej ulewy odkleiła się gumowa listwa biegnąca wzdłuż dachu - dokładnie końcówka, na odcinku ok 4 cm, od strony klapy bagażnika yikes.gif W poniedziałek do zaliczenia ASO sick.gif Gdy wyjeżdżałem wszystko było ok.gif, po ulewie kwiatek oslabiony.gif W UNO taka rzecz nigdy się nie przytrafiła. Na gwarancji wymieniony był włącznik świateł cofania i nic więcej. Mam nadzieję, że z GP nie będzie odpadać więcej elementów icon_rolleyes.gif W dzisiejszych czasach jakość montażu schodzi na psy czerwona.gif Właściciele GP, zwróćcie uwagę, czy wasza listwa nie robi 30.GIF kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będę miał czas przybyć na spocik. Ostatnio dużo czasu spędzam na wyjazdach służbowych - niestety ostatnio same weekendy, dziś wyjątkowo wyjazd do rodzinki na Mazury. Mam nadzieję, że Wielka Kropka wywinęła taki numer pierwszy i ostatni raz i nie zasłuży na miano "padaki" grinser006.gif Autko na forum przedstawiłem 16.06.2007, do dziś z gęby nie schodził mi smile.gif, chwilowo się angryfire.gif, ale po naprawie humor wróci. Taka duperela nie zepsuje jednak całokształtu autka. GP ma kapitalne własności jezdne. Dziś jeździłem po krętych mazurskich drogach - GP bardzo lubi zakręty devil.gif, tylko trzeba pamiętać, że w zakręt można wjechać z każdą prędkością, a wyjechać spineyes.gif W związku z tym, że jest na dotarciu staram się nie przekraczać Vmax100 km/h. UNO nie wie, co to zmiłuj się - prędkość podróżna 120 -130 km/h. Jednak czasy przejazdu na Mazury obydwoma autkami są identyczne - UNO nie daje sobie rady w zakrętach - bardzo się przechyla na boczki, szczególnie tyłek, no i te wąskie oponki, słabsze hamulce,... tam nie można nim szaleć smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością nie jest na razie tak źle, w porównaniu z innymi egzemplarzami wink.gif - nic mi w środku nie trzeszczy, nie mam wypływającego, inaczej - przesiąkającego kleju z podsufitki boje_sie.gif - widziałem zdjęcia na innym forum - tragedia, dmuchawa nie ma świerszcza (odpukać, niech tak zostanie) - podobno norma w automatycznej klimie , a taką posiadam, nie ma problemu z klamkami tylnych drzwi, spryskiwacz podczas jazdy nie sika na wycieraczki ale powyżej na szybkę, nie odpadają plastiki z nóżek lusterek bocznych, nie odpada atrapa chłodnicy ze zderzaka, więcej dziwolągów nie pamiętam wink.gif. Aktualny przebieg 2 500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.