Skocz do zawartości

Opaska Segera - przegub


stig

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakiś patent opracowany na zdjęcie, jakąś radę która ułatwi demontaż tegoż pierścienia grinser006.gif??

Jeszcze nie miałem przyjemności wymieniać przegubu a z tego co wyczytałem to właśnie ten pierścień/opaska stanowi największy problem. Trzeba mieć takie szczypce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie trzeba, ale czy za niespełna 9zł warto się silić na jakieś kombinacje? Jak się uprzesz to zdejmiesz go 2 małymi śrubokrętami, ew. 2 parami płaskoszczypiec (czy jak to się tam odmienia wink.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś ma jakiś patent opracowany na zdjęcie, jakąś radę która ułatwi demontaż tegoż pierścienia ?? Jeszcze nie miałem przyjemności wymieniać przegubu a z tego co wyczytałem to właśnie ten pierścień/opaska stanowi największy problem. Trzeba mieć takie szczypce ??

dasz rade bez, ale jak już chcesz mieć takie skrzypce smile.gif to w praktikerze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.