Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

podroż 156-tką

Featured Replies

Napisano

Właśnie wróciłem z pobyty w Paryżu. Pojechaliśmy we 4 osoby i dziecko.Alfa 156 2,0 JTS załadowana na max. Przez cały czas autko sprawowało sie super! średnie spalanie 7,5 litra benzynki. Auto po autostradach śmigało przeciętni 140 km/h , w Polsce niestety wolniej... Razem smyknięte 3800 km bez zalęknięcia zżarła 0,7 l oleju.

Pozdrawiam cool.gif

Napisano

> zżarła 0,7 l oleju.

> Pozdrawiam

Przy jakim przebiegu?

Napisano

> 3800 ..przecież napisane jest !!

Auto ma tyle przebiegu od nowosci czy tyle przejechali podczas tej podrozy? Bo to chyba zasadnicza roznica? grinser006.gif

Nie pytam na jakim dystansie alfa zjadla 0,7 opleju tylko ile ma nastukane, ze bierze olej wink.gif

Napisano

nie musi miec nic nastukane, bo tak jest skonstruowana ze bierze

Napisano

> nie musi miec nic nastukane, bo tak jest skonstruowana ze bierze

OK...czyli powyzsze auto bylo nowe, tak?

Pojechalo w pierwsza trase 3800 km i na tym dystansie spalilo 0,7 l oleju. Moze i jest tak skonstruowane.....ale jak bedzie mialo 250 kkm przebiegu, to ile wezmie? grinser006.gif

Napisano
  • Autor

> OK...czyli powyzsze auto bylo nowe, tak?

> Pojechalo w pierwsza trase 3800 km i na tym dystansie spalilo 0,7 l

> oleju. Moze i jest tak skonstruowane.....ale jak bedzie mialo

> 250 kkm przebiegu, to ile wezmie?

auto jest z 2003 roku ma 78 tyś km. cool.gif

Napisano

>.ale jak bedzie mialo

> 250 kkm przebiegu, to ile wezmie?

tyle samo cool.gif

Napisano

> Nie pytam na jakim dystansie alfa zjadla 0,7 opleju tylko ile ma

> nastukane, ze bierze olej

A co to za różnica? Mój silnik przeleciał 20kkm i żre olej jak głupi. Na szczęście jest jeszcze na gwarancji, więc chyba w wolnej chwili pojadę na testy do ASO.

Napisano
  • Autor

> A co to za różnica? Mój silnik przeleciał 20kkm i żre olej jak głupi.

> Na szczęście jest jeszcze na gwarancji, więc chyba w wolnej

> chwili pojadę na testy do ASO.

polecam Bołtowicza .... może wymieni silnik... frown.gif

Napisano

> polecam Bołtowicza .... może wymieni silnik...

Dzięki. Od nowości jest serwisowany w Carserwisie, więc jeśli gdzieś będę jechała to właśnie tam. Oni już raz wymieniali silnik w mojej Alfie, mają doświadczenie wink.gif

Napisano

eeee.....co trzeba zrobic zeby zalatwic silnik? zlosnik.gif czyżby rozrząd strzelił?

Napisano

> eeee.....co trzeba zrobic zeby zalatwic silnik? czyżby rozrząd

> strzelił?

Nie-e. Wystarczy dać pojeździć komuś kto nie sprawdzi poziomu oleju. Trzeba tylko pamiętać, że ta wymiana raczej kosztowna jest - 14k zł grinser006.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.