Skocz do zawartości

honda civic 1991 rok - warto?


CERBERUS

Rekomendowane odpowiedzi

> co sadzicie o tej serii? warte autka czy to juz trupy? bardzo podoba

> mi sie ten model i sie zastanawiam nad nim warto sie pchac?

Bez sensu pytanie, jakies konkrety moze, jaki silnik Cie interesuje, czego oczekujesz ? Etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jazdy w miare bez awaryjnej znosnego spalania gazu bo szukam z gazem

> no i najwazniejsze aby nie brala oleju 1l na 1000km

heh... będzie ciężko crazy.gif

może być awaryjnie, może być bez, ale jak z gazem to się przygotuj nawet na większe dolewki, a nawet i bez gazu, taka lajfa tego cifa już niestety, bo nie uwierzę że toto będzie miało 120kkm clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup se concerto. jak znajdziesz dobry model to długo pojeździsz.

> civic przy nim wymięka.

hmm.gif wymięka???? Pod jakim względem???? Bezawaryjności???? Spalania???? Czy dynamiki????

Sądze że cc nie ma szans z tym sprzętem pod żadnym względem.... Bo cc to przeca tylko fiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja kupilem taka honde z 91 roki jakies 3-4 miesiace temu

nie bede ci tu pisal jak jest super swietnie jak to sie nie psuje bo po co mam ci to pisac smile.gif

napisze tylko tyle ze auto spelnia moje oczekiwania tzn jest zwinne dosc dynamiczne przy tym nie pali duzo mi sie podoba fajne ma fotele

w nocy moze przeszkadzac to ze sie siedzi nisko i samochody jadace z naprzeciwka troche daja po oczach ale mi to nie przeszkadza.

w tym modelu trzeba sie pogodzic z niektorymi rzeczami np

brak kontrolki rezerwy trzeba o tym pamietac

brak kontrolki swiatel mijania i postojowych trzeba pamietac zeby wlaczyc (ale zeby wylaczyc przypomina brzeczyk)

woda lubi sie dostawac do bagaznika przez tylnie swiatla i trzeba to ogarnac co nie jest jakos specjalnie trudne

do 3 tys obrotow jest cicho ale powyzej cicho juz nie jest wink.gif

ale przy 100 km.h na 5 biegu jest jakies 2900 obr/min wiec spoko

ja po kupnie zmienilem oba paski olej filtry reszta jest ok i jezdze sobie

kluczem do sukcesu jak w kazdym samochodzie jest kupno egzemplaza w jak najlepszym stanie.

osobiscie miedzy concerto a civiciem wybralbym civica bo za mlody jeszcze jestem na rodzinne auto wink.gif

aha z czesciami do civica generalnie nie ma problemu wszystko mozna znalezc czy nowe czy uzywane

silnik 1.5 d15b2 byl montowany w nastepnej generacji civica i wiele czesci jest wymiennych.

ogolnie civic jak to civic z tych lat jest dosc miekki tzn blacha i buda jest dosc miekka, tylnie nadkola jak nie byly robione to bedziesz musial ty je zrobic.

zawieszenie jest delikatne i nie lubi dziurawych drog ale za to na dobrym rownym asfalcie prowadzi sie bardzo dobrze. trzeba uwazac bo astra czy jakims vw przelecisz przez dziure czy przez kraweznik felge skrzywisz co najwyzej i ok a w civicu moze sie to skonczyc skrzywieniem zawieszenia jak felga nie przyjmie uderzenia na siebie lyb co gorzej przesunieciem mocowan zawieszenia.

hamulce sa ok

auto wazy jakies 900 kg wiec standardowe weltylowane tarcze z przedu daja rade ale trzeba tez pamietac o tym ze civic lubi zamiatac tylkiem smile.gif

aha jeszcze jedno wyposazenie w tych modelach nie bylo jakies specjalnie wypasione ale zdazaja sie wyjatki.

generalnie ja polecam jestem zadowolony smile.gif

polecam strone i forum

www.civic4g.pl

jakby co to pytaj smialo smile.gif

279570991-ed6_0522.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.