Skocz do zawartości

Wymiana żarówek od postojowych Xsara


marbed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako, że przepaliła mi się żaróweczka od postojowch postanowiłem ją wymienić i przyznaję się że poległem oslabiony.gif Do tej pory sądziłem, że gorzej niż w Matizie być nie może, ale tam to jest rewelacja. Xsara wielka ale dostęp gorzej niż tragiczny. O ile z żarówką od mijania poradziłem sobie raczej szybko (inna sprawa, że tez się przepaliła hmm.gif) to postojówka jest poniżej krytyki.

Macie jakieś sposoby na to? Próbowałem juz nawet wyjąć całą lampę alien.gif ale trzyma się gdzieś od spodu i tez w sumie nie wiem jak icon_eek.gif

Poradzcie coś proszę, bo bardzo nie lubię jak coś w aucie nie działa a juz światła to nie podlegają dyskusji.

P.S. Xsara II - bo nie napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Jako, że przepaliła mi się żaróweczka od postojowch

No to masz pecha chłopie zlosnik.gif

Ja niedawno podchodziłem do tematu: http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=279411457&an=0&page=2#Post279411457

U mnie się postojówki nie przepaliły na szczęście ale też chętnie bym je wymienił bo w komplecie z H7 dostałem dwie W5W. Przy wymianie długich i mijania doszedłem do wniosku że postojówek w normalny sposób się nie da. Co do odkręcania klosza... nigdy nie próbowałem a kumpel co ma Break'a pojechał z tym na serwis biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie pocieszyliście oslabiony.gif Jakoś mi głupio jechać do serwisu z głupią żaróweczką (tym bardziej, że w Koninie chyba nie ma a do Poznania mam jedyne 100 km sick.gif)

Żebym choć wiedział, jak ta żaróweczka jest mocowana bo tak na oślep to niewiele się zdziała. Namacałem jedynie zaczepy od długich i jakieś kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to mnie pocieszyliście Jakoś mi głupio jechać do serwisu z głupią

> żaróweczką (tym bardziej, że w Koninie chyba nie ma a do

Żone wyślij zlosnik.gif

Ja próbowałem i poległem, ojciec też, w ASO wiedzą jak

trudno to zrobić i wymieniają za darmo i z uśmiechem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.