Skocz do zawartości

Nowa wita


Niuska

Rekomendowane odpowiedzi

> oj nie tylko w osprzecie. nie oszukujmy sie. zman troszke kolejne

> modyfikacji silnika 1.9tdi seri od 90KM do 160KM i dzieli je

> przpasc technologiczna (nie tylko w osprzcie)!!!

> wszystko da rade

> ostanio widzialem film z modow VR6 na seryjnych flakach zrobine na

> +400KM przy pomocy 2xK04 wiesz co sie stalo jak "troche"

> pojezdzili

> ...tloki poplynely

roznica miedzy 110 a 130/150KM (polega na zastapieniu wtryskiwaczy pompowtryskiwaczami, turbinami, roznica w elektronice, i kosmetyczne rozice w glowicy... reszta jest tak samo pancerna...)

i przezyje to (a jesli nie to sie pewnie rozsypie silnik... ale skoro Masters twierdzi ze silnik to wytrzyma i Pat z Compsportu tez nie zaprzecza to mam prawo im ufac ze w moim przypadku silnik tez przezyje...)

jakby co to powiem ze to twoja wina i ze wykrakales hy hy... grinser006.gifzlosnik.gifrotfl.gif

p.s. az normalnie mnie zestresowales i specjalnie jutro sie zapytam czy napewno dobrze sie upieram... i wypytam mojego szpynia uzbroj_zlo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz wiem bebechy wtrzymaja spokojnie do 200KM i nie ma co sie martwic...

a wracajac do tematu to obejrzalem sobie dzisiaj ta zolta i ma padnieta przekladnie kierownicza, wybite gumy w zawieszeniu, nie trzyma rownego cisnienia na sprezarce, klocki i tarcze niedlugo do wymiany... a tak poza tym to stan jest zadowalajaco dobry...

ale 145KM to ona nie ma bo 140KM bora sie lepiej zbiera...

najprawdopodobniej dlatego ze nie trzyma cisnienia (chyba problem z zaworkiem przy turbinie okolo 380zl w serisie lub moze to byc wina turbiny... no ale i tak planuje wieksze turbo wiec sie nie przejolem)

jutro bede sie dowiadywal ile rekaneracja przekladni a ile nowa przekladnia i do poniedzialku podejme decyzje czy kupije czy nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wyglada tak jutro ja mechanicy przeswietla... jak bedzie wszystko ok

> to od przyszlego tygodnia bede mogl w niej grzebac...

> na poczatek szuklabym seryjnego grilla'zderzaka, usunac brewki i

> pozbyc sie napisow na drzwiach...

> ale ma maly centralny intecooler hy hy...

I jak kupiłeś żółtą ibizke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak kupiłeś żółtą ibizke??

kupilem... brewki juz usunalem, zderzak mam do sprzedania, napisy usune dzisiaj wieczorem lub w srode, zamowilem nowa przekladnie kierownicza (koopa kasy sciana.gif ) w srode zbierznosc, zymiana gum w zawieszeniu, w czwartek korekta wydechu, na przyszly tydzien zalatwiam sobie jaka fajna rejestracje, i zbieram kase na nowe orurowanie intercoolera i robie korekte programu mysle ze powinno to w sumie dac jakies 150KM... waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.