Skocz do zawartości

Alternatywa dla zmieniarki w AR166 - Loudlink


TomekT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wszystkim szczęśliwym i tym mniej szczęśliwym posiadaczom 166-óstki wiadomo, zmieniarka, która pasowała by do ICS-a to towar prawie nie występujący w naturze, a jeśli już to w absurdalnie wysokich cenach (pewnie ze 3 tysie w ASO albo 400 euro na włoskim ebayu za nówkę sztukę).

Pewien czas temu na jakimś forum przeczytałem o urządzonku, które miało imitować działanie zmieniarki i czytać mp3-ójki z karty SD. Dość długo zwlekałem z decyzję, ale w końcu podjąłem wyzwanie i zamówiłem Loudlink dla AR166.

279503381-P8280261.jpg

279503381-P8280262.jpg

279503381-P8280263.jpg

Za urządzonko płaciłem paypalem, zostało wysłane węgierską pocztą i dotarło w czasie poniżej tygodnia w bardzo starannie zapakowanym kartoniku. Kontakt ze sprzedającym odbywał się wyłącznie przez maila (odpowiadają praktycznie o każdej porze dnia i nocy). Do kompletu dokupiłem 1 GB kartę SD za jakieś 50 zł. Podłączenie jest bezproblemowe - wystarczy wyłączyć ICSa, znaleźć kabelki w bagażniku i po prostu wpiąć je w urządzenie. ICS rozpoznaje zmieniarkę natychmiast po włączeniu i od tej pory możemy się cieszyć nieograniczoną przyjemnością ze słuchania wybranej przez siebie muzyki w całkiem przyzowitej jakości. Z całą pewnością sterowanie tą mp3 z poziomu ICSa jest o wiele bardziej wygodne niż za pośrednictwem jakiegoś transpondera czy innego ustrojstwa. Jednyną rzeczą która odstrasza, jest niestety cena. 178 euro to jednak sporo jak za taki gadżer, ale jak dla mnie warto było zlosnik.gif

Zalety:

+ Działa dokładnie jak zmieniarka, obsługuje wszystkie funkcje (6 płyt, do 98 piosenek w każdym katalogu, funkcje Scan, Shuffle, Przewianie utworu do przodu i tyłu)

+ Nienaganna jakość dźwieku (wg producenta do 320 kbit/s)

+ Kompaktowe rozmiary

+ Bardzo staranne wykonanie

+ Bezproblemowa instalacja

+ Roczna europejska gwarancja (no powiedzmy że teoretycznie istnieje - naprawa bowiem, zgodnie z warunkami gwarancji odbywa się wyłącznie na Węgrzech, ale plus za podejście do klienta)

Wady:

- Cena

- Zdarza się że odpowiedź Loudlinka jest dość wolna (np po wybraniu innego dysku i w trakcie listowania katalogu)

- Przeklikanie 98 piosenek w katalogu jest co najmniej uciążliwe

Jeśli chodzi o potencjalnych zainteresowanych to informuję, że zgodnie z tym co przekazał mi Arnold Fuzesi, istnieje możliwość uzyskania rabatu, jednak wyłącznie w przypadku zamówienia kilku sztuk jednocześnie, tak więc jak zbierze się kilku zainteresowanych to można coś wywalczyć.

Więcej informacji można znaleźć na :

www.loudlink.eu

post-5565-14352486513663_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.