Skocz do zawartości

czy subaru impreza T w roczniki 95


sajmon

Rekomendowane odpowiedzi

> to awaryjne autka? - bo jest tego troche wgranicach 20 kpln - i jak

> to jest z taką imprezą - jakiekoszta czesci bo widze na allegro

To jest Subaru. Nawet więcej...to jest Subaru Turbo. Koszty zakupu to najmniejszy w nim problem. Pogadaj z MiśkiemWAW...on miał co prawda nowszą, ale właśnie dopiero jak kupił to poznał co to Subaru cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to awaryjne autka? - bo jest tego troche wgranicach 20 kpln - i jak

> to jest z taką imprezą - jakiekoszta czesci bo widze na allegro

> duzo czesci jest- posiada ktos?

W zakupie używanej Imprezy najważniejsze jest znalezienie zadbanego egzemplarza. Jeśli Ci się to uda, to będziesz się cieszył bezawaryjną jazdą ok.gif

Części i eksploatacja niestety nie są tanie, ale imho warto - impreza gt jest naprawdę szybkim autem... i co ważne - szybkim w każdych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest Subaru. Nawet więcej...to jest Subaru Turbo. Koszty zakupu to

> najmniejszy w nim problem. Pogadaj z MiśkiemWAW...on miał co

> prawda nowszą, ale właśnie dopiero jak kupił to poznał co to

> Subaru

Można też pogadać ze mną. Niedługo minie rok od kiedy kupiłem imprezę, jeżdżę nią naprawdę ostro i intensywnie i nie mam z nią problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to ja che zakupic tą z rocznika 95 wiec to chyba troszke insza

> inszość

wiem, że chcesz kupić '95, napisałeś to w tytule posta grinser006.gif

Jednak to co napisałem w poprzednim poście, że najważniejsze jest znalezienie zadbanego egzemplarza itd. - jest aktualne również w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moim zdaniem droga impreza. Auto tak wiekowe bedzie juz mocno zuzyte. A ceny gratow to tego auta sa nieciekawe. Motora tez Pan Wacek kluczem zaba nie otworzy. I jak sie sypnie motor, skrzynia, dyfry lub cos w tym stylu to beda koszty. Ja bym sie na tak stare auto nie nastawial. No chyba ze sam mechanikujesz albo chcesz auto jako drugie wylacznie do upalania - wtedy mozna pomyslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.