-
GPS`a mi się zachciewa...
hmm ,wkładam coolfona w kurtke , słuchawki w kask i jade , jak potrzeba prądu ,wtedy leży w wodoodpornym etui i sie łąduje z gniazdka 12V
-
Audi a4 3.0 automat
No co ty? Małyszówa bez rdzy? Nie ma bata , Drzwi , tylna klapa i przednie błotniki .Na 100% coś znajdziesz .Wiem... tego nie widać , ale... na przednich błotnikach ranty na bank przygniłe , pod listwami drzwi na 100 % rdza . NIestety na codzień widze takie małyszówy u kumpla lakiernika .Fajne auto ale nieśmiertelne to ono nie jest
-
Umowa kupna a współwłasność
tak własnie zrobiłem 2 dni temu ...
-
przyczepa z UK
Sam`a kupiłem za 300zł w fajnym stanie .Przyczepka dmc 720 kg
-
przyczepa z UK
kupić dowód z sama... i zarejstrować
-
Transalpina - Rumunia
Dacia w 4:47 rozbiła system!
-
Peugeot 1.4 po nocy ciezko odpala.
i świece lpg
-
Tablice widoczne czy zasłonięte
> Ja zawsze zasłaniam > nawet jak skuter sprzedawałem to przysłoniłem foto z Tikiem rozsypało system
-
Jazda o kropelce...
> ~4*4,60=18,4zł > 8,5*1,79=15,2zł > Ty się na tym paliwie rolniczym namęczysz jadąc 70 > przy umiarkowanie dynamicznej jeździe na gazie i tak wychodzi taniej i nie trzeba się bujać 70 dolicz paliwo potrzene do odpalania i przeglądy droższe o pisiont złoty
-
pytania z WORD na egzaminie takie same jak na "płytkach"?
Podobno to co dostają ludzie na płytach CD z ośrodków szkoleń na PJ to tylko 20 % tego co może być na egzaminie teoretycznym WORD`u . Prawda czy fałsz?
-
Płukanie silnika - spostrzeżenia
ja wlewałem kiedyś ceramizer do focusa, jak żarł tak żre dalej
-
[NaprawZAk] CBF500 metalowa rurka z przodu cylindra
> Tu po wybraniu modelu będziesz miał cały silnik na części wraz z ori numerami. Jest coś takiego z częściami Yamaha ?
-
apropo przyczepki SAM lekkiej
się wyjaśniło .Napisałem maila do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach i otrzymałem taką oto odpowiedź : Czyli nawet jeśli przyczepa jest pusta i jej masa własna wynosi 230 kg , nie mogę tej przyczepy ciągnąć za pomocą samochodu z uciągiem wbitym w dowód 450 kg
-
Seat Arosa 1.0
> Chyba ze chcesz dziewczyny auto > jakiś tekst > . poza portfel .
-
Seat Arosa 1.0
> Kolega z forum bedzie sprzedawał lupo 1,0 zadbany jak co moge dac namiar. > . Narazie obczajam rynek
sajmon
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta