Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie Lacetti 1.6


viking_w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po trzech tygodniach regulacji gazu przez serwis i dwóch szczęśliwej jazdy zaczynają sie kolejne kłopoty z samochodem , mianowicie w czasie wolnej jazdy po mieście w godzinach szczytu samochód zaczyna mi się dusić po wciśnięciu pedału gazu nie ma żadnej reakcji obroty stoją w miejscu a pedał nie reaguje . Wygląda to mniej więcej tak ruszam z pod świateł jedynka kręcę do 3 tys , dwójka , pedał i nic , żadnej reakcji. Efekt na gazie czy benzynie taki sam . Zdarzyło mi sie to juz kilka razy . Może mieliście podobne przypadki i podpowiecie co było przyczyną . Swoją drogą pojadę jutro do serwisu , ale na samą myśl ze ponownie będę musiał oglądać tych imbecyli sciana.gifprzechodzą mnie ciarki . Proszę o jakieś sugestie , z góry podziękował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę o jakieś sugestie

zwawiej trzeba jezdzic bo zamulisz samochod grinser006.gif kapelusz mode off hehe.gif tak jak Ci juz mowilem

> z góry podziękował .

odrobisz w polu biglaugh.gif, albo nie - daj mi tem samochod ja go chetnie przygarne jak Ty ciagle narzekasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem do tego silnika nie powinni Ci założyć intstalki sequent?

Sequent 24 zakładali tylko do do małych silników w Aveo hmm.gif

Jak nie dają rady, to niech odstawią auto do Czakramu, oni znają się na BRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.