Skocz do zawartości

caraudio astra caravan


lng01459

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co sądzicie na temat takiego zestawu: audiohw5.jpg

radio podane na schemacie już mam, jak również przód czyli wysoko tonowe i dól pioneer'a zostaje tylko dokupić do tego zwrotnice , na tył takie same pioneer'y tż na zwrotnicy i sub ze wzmacniaczem. Czy taki zestaw jest w stanie dobrze zagrać? Dodam, że nie mam dużego funduszu na ten cel dlatego zaproponowałem to co widać. Proszę o rady i ewentualnie co można by wymienić by zagrało lepiej oczywiści w podobnej cenie. z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest taka jak w 100 innych takich przypadkach. Z tylu glosnikow sie nie montuje. Zwlaszcza w przypadku gdy montujesz suba. Czyli calosc kasy "glosnikowej" przeznacz na przod. I kup jakis zestaw odseparowany lepszy niz Pioneer. Helix, Powerbass czy Hertz. Sub i wzmak sa budzetowe, ale na poczatek wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedz jest taka jak w 100 innych takich przypadkach. Z tylu

> glosnikow sie nie montuje. Zwlaszcza w przypadku gdy montujesz

> suba. Czyli calosc kasy "glosnikowej" przeznacz na przod. I kup

> jakis zestaw odseparowany lepszy niz Pioneer. Helix, Powerbass

> czy Hertz. Sub i wzmak sa budzetowe, ale na poczatek wystarcza.

ew. mozna pedzic to wsio aktywnie wtedy da sie ladnie tyl zrobic zeby nie byl dokuczajacy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Po pierwsze dam Ci radę - nie kupuj głośników Pioneera bo się mocno rozczarujesz.

Po drugie na przód w Astrze włożyłbym (o ile nie masz) głośniki fabryczne z Astry bo grają naprawdę dobrze (papierowa membrana powoduje iż bas jest głęboki, taki jak potrzeba)

Miałem Astrę i przerabiałem kilka wariantów. Przy załozeniu że nie będziesz wygłuszał drzwi wszelkie próby i kombinacje z głośnikami nie wiele dadzą.

Proponuję fabrykę na przód + jakieś markowe ,,gwizdki'' + tubę basową do tyłu. Powinno to w miarę grać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć.

> Po pierwsze dam Ci radę - nie kupuj głośników Pioneera bo się mocno

> rozczarujesz.

> Po drugie na przód w Astrze włożyłbym (o ile nie masz) głośniki

> fabryczne z Astry bo grają naprawdę dobrze (papierowa membrana

> powoduje iż bas jest głęboki, taki jak potrzeba)

> Miałem Astrę i przerabiałem kilka wariantów. Przy załozeniu że nie

> będziesz wygłuszał drzwi wszelkie próby i kombinacje z

> głośnikami nie wiele dadzą.

> Proponuję fabrykę na przód + jakieś markowe ,,gwizdki'' + tubę basową

> do tyłu. Powinno to w miarę grać.

> Pozdrawiam.

no faktycznie byłem troche zaskoczony jak porównałem fabryczne blaupunkty z pioneerami, z fabrycznych bas był głębszy, ale niestety prawy sobie potrafił popierdzieć. markowe gwizdki tzn np jakie chodzi o to aby było niedrogo, tom nie bedzie żaden samochód na wystawy itp i nie mam zamairu aby audio było drozsze od fury. co do tuby to słyszałem ze ze skrzynie są lepsze. co powiesz na temat tej co zaproponowałem u góry tj. blaupunkt +wzmak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.