Skocz do zawartości

ON na Nestle? dobry czy nie?


delco

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie wierzę aby po przejechaniu 300m padły wtryski od paliwa Neste.Coś

> wcześniej musiał mieć zatankowane.

> Ja od 5 lat tankuje trzecie auto i nigdy nie miałem najmniejszych

> objawów złego paliwa.

> P.S. Neste to nie jest markowa stacja??

Po obejrzeniu pewengo słoika z paliwem z jednej stacji, w którym na dnie pojawił się po kilku godzinach kilkucentymetrowy osad już nic mnie nie zdziwi...! icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja swoje 3 grosze włoze w temat.. tankuje na Neste i jestem zadowolony ,paliwo wg ich strony uznawane za bezsiarkowe ponizej 10 co dla MJ jest bardzo dobre.. smile.gif swego czasu zalalem ultimate na BP i specjalnie sprawdzilem czy faktycznie dalej sie dojedzie ..i dojechalem mniej co mnie zdumialo totalnie..a dodam ze warunki drogowe byly praktycznie identyczne.

dla mnie zaleta jest automatyzm,nie ma pana Henia co moze sobie szwindelek zrobic a ze tanio to dodatkowy bonus .dobrze jeszcze zalac Shella ale roznice w cenie 40 groszy to bez przesady.jak mnie najdzie to zaleje.auto jedzi i mimo ze wrazliwy silnik to nic mu nie jest .. wiec bez przesadyzmu. unikam stacyjek krzaków z daleka,zupelnie nie mam zaufania do nich i nie chce przekonac sie na drodze ze bład popełniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Paliwo nie rozni sie niczym od reszty firm, a maja taniej bo nie

> placa obsludze itp. tyle chyba roznic

dokładnie! wydaje mi się nawet, ze przy zatrudnieniu 2-4 osób, które zwykle pracuja na stacji, utrzymanie tej całej budki z napojami, gazetami i hod dogami to niewykluczone, ze cena byłaby taka sama lub nawet wyższa od niektórych innych markowych stacji. Także również jestem zdania, ze niska cena nie jest kosztem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy zalał ON z Neste do nowego mondeo zaraz po zakupie i na

> następnym skrzyżowaniu został na środku-wtryski do wymiany.

To jak to było?

Znajomy tak bez mrugniecia zapłacił powiedzmy 5 kzł za naprawę nowego samochodu i nie próbował odzyskać kasy od neste?

Bo jak rozumiem serwis wydał opinię że winne było paliwo i naprawe wykonał mimo gwarancji odpłatnie?

A może to kolejna wersja "Urban legend"????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie panowie że stację powoli stają się małymi supermarketami i zatrudnianie ludzi przekłada się ostatecznie na wzrot zysków. tak wiec teoretycznie stacja taka powinna być tańsza od samoobsługowej. Chyba że stosowane metody rachunkowości zarządczej powodują ujęcie w cenie średniego kosztu sprzedazy paliwa równeiż kosztów zatrudnienia, bez równoczesnego ujmowania przychodów ze sklepu w celu pomniejszenia tego kosztu.

ja ostatnio zalałem na JET, mimo zmiany właściciela z Conoco na Lukoil. Odpukać. Jednak, plułem w brode że nie zabrałem faktury, zaczne tak robić za każdym razem. Tym bardziej iz nie kupuje już gazu za 60 zł lecz wlewam za ćwierć tysiaka ;-)) Niech oni sie boją za mnie.

> To jak to było?

> Znajomy tak bez mrugniecia zapłacił powiedzmy 5 kzł za naprawę nowego

> samochodu i nie próbował odzyskać kasy od neste?

> Bo jak rozumiem serwis wydał opinię że winne było paliwo i naprawe

> wykonał mimo gwarancji odpłatnie?

> A może to kolejna wersja "Urban legend"????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapominacie panowie że stację powoli stają się małymi supermarketami

> i zatrudnianie ludzi przekłada się ostatecznie na wzrot zysków.

> tak wiec teoretycznie stacja taka powinna być tańsza od

> samoobsługowej. Chyba że stosowane metody rachunkowości

> zarządczej powodują ujęcie w cenie średniego kosztu sprzedazy

> paliwa równeiż kosztów zatrudnienia, bez równoczesnego ujmowania

> przychodów ze sklepu w celu pomniejszenia tego kosztu.

śmiem twierdzić że to nie metody rachunkowości zarządczej...tylko zwyczajna chęć zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok mojego miasteczka jest tez ogromna rozlewnia paliw i tez widać za brama rożne i rożniste cysterny akurat nie tej firmy. Wniosek nasuwa sie sam. Poza tym kumpel tam pracuje to i czasem coś powie przy 20.GIF np gdzie w miasteczku tankować a gdzie nie. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.