Skocz do zawartości

Fotoradar - zdjęcie .


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

> No to trza uważać bo jeszcze lakier spali ...

dlatego najlep[iej mieć metalik bo odbija.... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

A tak z innej beczki ostatnio widziałem pare fotoradarów z białym swiatłem. To znaczy "szybka we fleszu jest przezroczysta a nie czerwona. Czy to oznacza że "błyskają na biało"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>... widziałem pare fotoradarów z białym swiatłem. To znaczy "szybka we fleszu jest przezroczysta a nie czerwona. Czy to oznacza że "błyskają na biało"?

SM i SG używają głównie Multanovę i te świeczą na czerwono/pomarańczowo a nasze ZURAD-y (policja i słupki) maja normalnie biały flesz.

Kolega z drogówki który go obsługuje mówi, że w dzień nie zawsze wystawiają flesz (osobny moduł) ale jak to on mówi flesz działa dyscyplinująco (bo wiesz że "trafiłeś" fotkę) i sama ta świadomość powoduje, że na jakiś czas "folgujesz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

> Bzdura.

> Tam nikt nie siedzi i nie zastanawia się,które auto przekroczyło prędkośc tylko jak na zdjęciu są

> dwa auta to takie zdjęcie wędruje od razu do kosza!!!

To chyba aż swoje wrzucę wink.gif Chyba że wystarczy że moje widać prawie w całości i drugiego auto widać tylko kawałek i wtedy jest pewność że to moja wina wink.gif

Jest takie zdjęcie ważne czy nie ? Temat wziąłem na klatę i zapłacę.

Jak to bywa, jest wiele odpowiedzi na to niby proste pytanie. Jak jest z interpretacją przepisów w praktyce ?

Fotoradar złapał mnie i część innego auta. Z ciekawości tylko pytam, czy obecnie urządzenia z taką dokładnością "robią zdjęcia" autom, że nie ma wątpliwości czy dane auto faktycznie jest sprawcą wykroczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba aż swoje wrzucę Chyba że wystarczy że moje widać prawie w całości i drugiego auto widać

> tylko kawałek i wtedy jest pewność że to moja wina

> Jest takie zdjęcie ważne czy nie ?

Ponoć fotoradar iskra potrafi namierzyć samochód szybciej jadący

http://www.videoradar.pl/dokumentacja-wiarygodna.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez tam wczoraj jechalem. Fotoradar stał obok srebrnego Kangoo a kilometr dalej Policja

> zatrzymywała tych co przekroczyli

Zawsze tam stoją i tak stoją zlosnik.gif Wiem bo miałem 113/70 angryfire.gif = 300 i 8pkt angryfire.gifangryfire.gifangryfire.gif

Pierwszy i ostatni raz dałem się tam złapać ... teraz jestem czujny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba aż swoje wrzucę Chyba że wystarczy że moje widać prawie w całości i drugiego auto widać

> tylko kawałek i wtedy jest pewność że to moja wina

> Jest takie zdjęcie ważne czy nie ? Temat wziąłem na klatę i zapłacę.

> Jak to bywa, jest wiele odpowiedzi na to niby proste pytanie. Jak jest z interpretacją przepisów w

> praktyce ?

> Fotoradar złapał mnie i część innego auta. Z ciekawości tylko pytam, czy obecnie urządzenia z taką

> dokładnością "robią zdjęcia" autom, że nie ma wątpliwości czy dane auto faktycznie jest

> sprawcą wykroczenia ?

Ale wykopalisko znalazles : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.