Skocz do zawartości

Potrzebuje fotki silownikow ...


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

> NIe wiem jak z

> centralką bo tej nie wyciagałem siedzi dalej w aucie.A jesli

> chcesz takie siłowniczki (mam 2 sztuki ) to PRV

ta centralka jest od sterowania zdalnego pilotem. centralka od obslugi zamka jest pod deska rozdzielcza i wyglada jak przekaznik (ale jest 2x wyzszz) i ma zolty kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To samo mi gosciu na gieldzie powiedzial i nawet pokazywal mi ten

> "przekaznik"

Bo ja po wymianie wiązki nie mam centralnego oslabiony.gif

W nowej nie było do tego przewodów, za to spod deski wyszabrowaliśmy jakąś dziwaczną centralkę, która do niczego nie pasuje... ale jak mówicie żółta kostka, to coś takiego się tam plątało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ooo Ty mi moze powiesz

> Jak wytargam zamki z klamek i zaspawam je to bede mogl normalnie

> zalozyc te silowniki?

> Ty tam z klamkami kombinejszyn to moze bedziesz wiedzial

nie, nie dasz rady w ten sposob...

kupujesz silowniki ze zwiekszonym uciagiem i zakladzasz je wzdluz tego ciegna (druta metalowego co idzie do klameczki wewnetrznej) silownik bezposrednio zaczepiasz za sam zamek drutem dolaczonym do kompletu (takim jak szprycha rowerowa) i po kloposie

iiiiiiiiii najwazniejsze wywalasz calkowicie ten metalowy drut (ten co idzie do klamki wewnetrznej) i zamiast jego zakladasz linke stalowa (np linke od chamulca od roweru) a wszytko po to zeby silownik nie mial zadnych oporow przy ciagniecu za zamek.... bo sama klameczka wewnetrzna ma tez sprezynke co powoduje opor razem z tym drutem... po jego usunieciu wszystko jest ok. jezdze juz tak 2 lata (zima tez) i nei mielem zadnej awari... nie liczac glupoty z zatrzasnieciem kluczykow w srodku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem pozakładane te siłowniki co na zdjęciach i niestety były bardzo zawodne. (Swego czasu we firmie u mnie było z pięćdziesiąt seicento z tymi zamkami i przeważająca większość była zawodna.) Ja założyłem wytargane z volvo ze złomu mocne siłowniki i je zaadoptowałem. Te rąbią jak wściekłe, a oryg. nie przełączały się w przeciwny tryb pracy i wieszały sterownik ( taki sam jak na zdjęciu)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.