Skocz do zawartości

Rozrząd Dayko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!. Niestety nadszedł czas wymiany rozrządu confused.gif. Znalazłem taki zestaw na allegro DAYKO co myślicie na ten temat?? Kupować i wymieniać u znajomego mechanika czy lepiej ASO niewiem.gif. W Wieliczce w ASO powiedzieli że zmieszczę się w 500zł z wymianą simeringów na wałkach rozrządu (stwierdzili że też się wymienia). W Viamocie 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym rozrządzie zrobiłem narazie około 20 kkm i jest OK. Mechanik (spec z ASO, ale ma swój warsztat) po obejrzeniu zębów stwierdził że wygląda jak oryginał i generalnie słysze dobre opinie o tych zestawach (w przeciwieństwie np. do pasków Gatesa). Co do wykonania wymiany - spec musi mieć płytki do blokowania wałków - podobno robią i bez tego, ale wolałbym nie ryzykować - w końcu mamy 16 zaworków wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!. Niestety nadszedł czas wymiany rozrządu . Znalazłem taki

> zestaw na allegro DAYKO co myślicie na ten temat??

Paski rozrządu firmy DAYCO cieszą się dobrą opinią ,sam na takim jeżdże obecnie po wymianie i jest OK .Na pewno są bardziej godne polecenia niż Gates , na których tez ludzie jeżdżą biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.