Skocz do zawartości

Buczy z tyłu pod kanapą!Pompa mi pada?


SZczupak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Jak stoję na światłach to słyszę z tyłu buczenie.To buczenie raz się nasila ,raz jest cichsze.Dodam,że silnik pracuje normalnie i odpala też normalnie,ale być może pompa pada?Czy ktoś miał coś takiego,czy szukać nowej pompy?Co z tym robić,bo mi ręce opadają!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich!Jak stoję na światłach to słyszę z tyłu buczenie.To

> buczenie raz się nasila ,raz jest cichsze.Dodam,że silnik

> pracuje normalnie i odpala też normalnie,ale być może pompa

> pada?Czy ktoś miał coś takiego,czy szukać nowej pompy?Co z tym

> robić,bo mi ręce opadają!Pozdrawiam!

pompa w kropku nigdy do cichych nie nalezala ,ale jak Ci chodzi raz glosniej raz cieszej to moze cos sie z nia dziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trak mam od czterech lat grinser006.gif czasami jak stoję na luzie to mi głośniej buczy dodam gazu i dźwięk się zmienia, nie wiem czy to zależy od paliwa obciążenia silnika, czy co. Na razie bym się nie martwił i na zapas pompy nie kupował . 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pozdrawiam ! W moim kropku coraz bardziej buczy pompa paliwa pod tylnym siedzeniem, auto na razie jeździ bez problemu. Jaki jest koszt zakupu pompy ? Pewnie kilka stówek frown.gif Gdzie najlepiej kupować ? Jakieś sprawdzone miejsce może ? Czy już wymieniać , czy czekać na inne oznaki padania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozdrawiam ! W moim kropku coraz bardziej buczy pompa paliwa pod

> tylnym siedzeniem, auto na razie jeździ bez problemu. Jaki jest

> koszt zakupu pompy ? Pewnie kilka stówek Gdzie najlepiej

> kupować ? Jakieś sprawdzone miejsce może ? Czy już wymieniać ,

> czy czekać na inne oznaki padania ?

nie wiem czy to zbieg okoliczności , czy dzisiaj jakiś nadwrażliwy jestem - też pompa mnie wkurzała i wydawała się głośniejsza niż zawsze ... w aso chcieli 600 za pompe .... narazie jezdze dalej , w bylym zielonym p2 przy 70kkm tez mocno bylo slychac pompe ok.gif chyba tttm hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy to zbieg okoliczności , czy dzisiaj jakiś nadwrażliwy

> jestem - też pompa mnie wkurzała i wydawała się głośniejsza niż

> zawsze ... w aso chcieli 600 za pompe .... narazie jezdze dalej

> , w bylym zielonym p2 przy 70kkm tez mocno bylo slychac pompe

> chyba tttm

Ja chyba też dzisiaj jakiś nadwrażliwy na dźwieki jestem smile.gif Mam 75 tys. km i od jakiegioś czasu już pompę słyszę , ale dziś jakby głośniej smile.gif Podjechałem do mechanika a on: Panie, jeszcze ze dwa latka na tej pan polatasz smile.gif Ja do niego: A Jak nie ? On: To albo chnszczyzna z allegro( do gazu z wyłącznikiem takie wkłada), albo ostatnio klient zażyczył sobie coś lepszego bo na benzynie śmiga to mu Boscha włożyłem, ale nie pamiętam ceny jutro napiszę.

Podobno jakaś teflonowa wkładka musi być w tych lepszych i droższych. Jutro napiszę za ile ten Bosch , chyba że ktoś wie ???

Komputer też mi dziś jakoś głośniej pracuje smile.gif

600 to chyba za cały komplet z czujniekiem paliwa ? Tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich!Jak stoję na światłach to słyszę z tyłu buczenie.To

> buczenie raz się nasila ,raz jest cichsze.Dodam,że silnik

> pracuje normalnie i odpala też normalnie,ale być może pompa

> pada?Czy ktoś miał coś takiego,czy szukać nowej pompy?Co z tym

> robić,bo mi ręce opadają!Pozdrawiam!

u mnie dawno w espero było to samo tylko że ja zapomniałem przez prawie pół roku dolać paliwa - cały czas odpalałem z gazu smile.gif

... i poszła w .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.