Skocz do zawartości

Zblokowany lewy tył


yuby

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną? Kiedy ruszam to czuje jak auto mi przysiada, popiskuje troche, a potem jest ciepłe koło. Cylinderki czy tam tłoczki były wymieniane jakieś pół roku temu. Na przeglądzie miesiąc temu wyszło, że mam słaby tył. Chciałem zobaczyć w jakim stanie są szczęki i nie mogłem ściągnąć bębna z tego koła. Jakoś dałem rade, ale szczęki były okej. Potem lekko mi hamowało, ale rozjeździłem. Sprawa odezwała się dziś. Nie wiem czy mam rozkręcać, żeby oblukać co to czy jakieś może rady i pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co może być przyczyną? Kiedy ruszam to czuje jak auto mi przysiada,

> popiskuje troche, a potem jest ciepłe koło. Cylinderki czy tam

> tłoczki były wymieniane jakieś pół roku temu. Na przeglądzie

> miesiąc temu wyszło, że mam słaby tył. Chciałem zobaczyć w jakim

> stanie są szczęki i nie mogłem ściągnąć bębna z tego koła. Jakoś

> dałem rade, ale szczęki były okej. Potem lekko mi hamowało, ale

> rozjeździłem. Sprawa odezwała się dziś. Nie wiem czy mam

> rozkręcać, żeby oblukać co to czy jakieś może rady i pomysły?

moze rozpierak , linka w pancerzu itp

zdejmiesz sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze rozpierak , linka w pancerzu itp

Zaciągasz może hamulec ręczny a później się tak dzieje ? Jeśli tak co coś z powyższych.

Jeśli nie:

> zdejmiesz sie dowiesz

To musisz posprawdzać wszystko jeszcze raz jak to tam pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zdjac bembenek i zalac olejem rozpieraki i pozaciagac reczny pare razy......lepiej zeby ci ktos w tym pomogl szczegolnie przy zaciaganiu recznego bo bedziesz wysztko dokladnie widzial..... jak cos to wymien rozpieraki a jak nie to linka i po problemie smile.gif aha i jeszcze papierekim sciernym okladzinki poczysc i boszka ranty w bembnach pousuwaj i posmigaj troche wiecej bez ostrego hamowania powinno pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczny zaciągam sporadycznie... tylko na zakrętach jump.gif

Rzecz zauważyłem dziś rano. Wczoraj wieczór sobie poużywałem troszkę i nie wiem czy mogło się coś stać.

Czyli opcje dwie na tę chwilę:

1. Zapieczona linka.

2. Zacięty rozpierak.

We środę do rozbiorę i oblukam. Jeśli to rozpierak to jak go mam potraktować?

Aha no sorry pisaliśmy w tym samym momencie. Plan więc już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszisz rozebrac prawie cale tylne hamulce(szczeki,sprezynki.zabezpieczenia.itp.).....cylindereki tylko zostaja.....taki maly sworzen od linki recznego wymontuj i dalej juz bedziesz widzial........ kupujesz zestaw naprawczy recznego i montujesz tylko nie pamietam czy trzeba pozniej reczny regulowac ale raczej tak ( nie jestem pewnien)

(to ci napisalem jakbys chcial to wymienic na nowe ale raczej to co pisalem wczesniej powinno pomoc) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.