Skocz do zawartości

sekwencja BRC seq24, problem, przelaczanie


markkk

Rekomendowane odpowiedzi

witam

problem mam nastepujacy. nie chce przelaczac na gaz, podczas przelaczania na gaz centralka gasnie calkowicie na sekunde by potem powrocic do automatu i probuje sie znowu przelaczyc na gaz i tak w kolko, dzisiaj jak nie mialem juz gazu to po zatankowaniu w ogole nie chcial mi przelaczyc na gaz, swiecil sie auto ale nie przelaczal nawet, czasami probowal przelaczyc w czasie jazdy ale bezskutecznie, chwilowe znowu znikniecie jakby zasilania calej centralki i powrot do pozycji auto. Dodam ze mam ta nowa okragla centralke z mikrostykiem do przelaczania.

Kiedys wtyczka sie zaczela wypinac z niej to poprawilem i bylo ok /objawy podobne/ ale po miesiacu znowu podobnie, sprawdzalem wszystko ladnie jest wpiete i takie cuda sie zdarzaja, w koncu myslalem ze moze elektrozawor nie zalapuje przy butli bo nie bylo go slychac podczas gdy centralka dawala sygnal do wlaczenia go /wtedy wlasnie gasla na chwile/ , popukalem, zakrecilem, i nic. w koncu wypialem bezpiecznik z instalacji gazowej by go sprawdzic i wlozylem spowrotem, odpalam a ten sie przelaczylk ladnie na gaz bo akurat byl cieply silnik. nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy co, nie wiem co jest grane. ale juz nie jezdzilem dzisiaj nigdzie, ciekawe jak bedzie przez nastepne dni.

Nie wiem czy to cos pomoze ale jak tankowalem dzisiaj bo mialem juz opary w baku /juz mi nie przelaczal na gaz/ to za pierwszym razem zawor odbil mi jak sie zatankowalo 8-9 litrow. Dopiero gosc jeszcze raz odlaczyl i podlaczyl na nowo i znowu zaczal tankowac i zatankowalo sie do pelna jak zwykle. nie wiem co grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem rozwiazany, gniazdo bezpiecznika instalacji LPG za slabo

> trzymalo bezpiecznik, podoginalem narazie blaszki w nim, pozniej

> wymienie na nowe jakies solidniejsze.

witam !! ubiegłeś mnie ! właśnie miałem Ci to zaproponować . pozdrawiam !! Wesołych Świąt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem rozwiazany, gniazdo bezpiecznika instalacji LPG za slabo

> trzymalo bezpiecznik, podoginalem narazie blaszki w nim, pozniej

> wymienie na nowe jakies solidniejsze.

miałem to samo jakieś 2 tygodnie temu wymienili na nowe gniazdo solidniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.