Skocz do zawartości

wariujący wskaźnik temperatury


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni czasy mam dziwne problemy ze wskaźnikiem temperatury silnika. Zawsze był w połowie a ostatnio dźwiga sie prawie na maxa i naraz opada i tak robi bardzo często. Nie jest to chyba spowodowane temperaturą ale jakimś chochlikiem mieliscie taki przypadek? Co zrobić? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to częsta przypadłość w Bravo i czy należy sie tym przejmować?

Taaa oslabiony.gif przypadłość znana. Jak chcesz się tego chwilowo pozbyć to rozbierz zegary i od tyłu wyczyść styki, ale po jakimś czasie problem powróci. Wybór należy do Ciebie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , u mnie dzieje się podobnie - czasem z połowy skali wskazówka idzie na maksimum i jedyne co pomaga , to jak to ktoś ciekawie okreslił - "przyłożenie Newtona" w eksperymentalnie dobrane miejsce na desce rozdzielczej 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W mojej Bravci pozbyłem się problemu czyszcząc styki na czujniku temperatury w silniku znanym płynem stosowanym do tego typu usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.