Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gobi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A nie prościej byłoby zastosować zwykły hebel ??
  2. gobi odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Macan 95B tarcze klocki tył 800€ Service 2000€
  3. Jak do tej pory nie udało się wyciągnąć tego to ja bym nic więcej nie robił , opowiedział wszystko nowemu właścicielowi auta, na dowód okazał zepsuty zamek w bluzie i zarządał zwrotu kosztów przynajmniej za wymianę zamka
  4. Daaawno temu wstawiliśmy malucha pod taką wnękę pod balkonami w bloku , pamiętam że drzwiami kierowcy wcisnęliśmy go od strony ściany a czy właściciel miał zamek w drzwiach pasażera żeby do niego wejść i jak się stamtąd wydostał to nie pamiętam Kiedyś miałem przypadek że moje prywatne auto zostało zamknięte na ogrodzonym terenie firmy dla której pracowałem , był weekend ,do nikogo kto miał dostęp do bramy nie można było się dodzwonić , policja mnie ostrzegła że jak rozpruję kłódki i zamki to mogę za zniszczenie mienia odpowiadać.Straż pożarna stwierdziła że może moje zielone CC stamtąd wydostać ale koszty pokrywam ja. Tyle chodziłem wokół terenu aż znalazłem miejsce gdzie rozpiąłem siatkę i ostrożnie między betonowymi fundamentami wyjechałem, siatkę zapiąłem i do dziś nikt nie wie jak się znalazłem za zewnątrz.
  5. Ja kupiłem takie cudo , coś tam piszczy nawet ,zobaczymy czy za 15Euro pomoże mi w montażu kuchni w przyszłym tygodniu.
  6. gobi odpowiedział stig na temat - Motokącik
    Ja się na początku bardzo denerwowałem bo jak chciałem wypróbować to jeździłem u mnie po miasteczku i prowokowałem system żeby to zrobił , no i robił ,raz centralnie w drzewo mi jechał drugi raz do kogoś na posesję i to mnie zniechęciło do czasu gdzie w trochę większym mieście szukałem wolnego miejsca i ON Mercedes wjechał w kopertę z taką perfekcją że później tylko szukałem takich trudnych miejsc i z bananem na gębie i rączkami w górze demonstrowałem moim pasażerom co to teraz auta potrafią. Masz nad systemem pełną kontrolę kiedy trzymasz nogę na pedale hamulca i ty decydujesz jak szybko ma się dziać cała akcja P.s. Dziś się siłowałem z parkowaniem A6 Avant z kamerami 360 i ja rozumiem że bezpieczeństwo i zapas miejsca żeby było bezpiecznie i z każdej strony na czerwono pika ale lusterka są nadal analogowe i jednak jeszcze dużo miejsca miałem.
  7. gobi odpowiedział stig na temat - Motokącik
    Ładne auto Ja moje C 180 Coupe Edition 1 wspominam też miło mimo pojemności 1.595 cm³ i zaledwie 156 koni dawało radość z jazdy. W obecnym mimo 3 litrów V6 i 354 KM Turbo i lekko powyżej 5 sekund do 100km czasem tęsknię za dwoma rzeczami z Mercedesa 1 Aktive Park Assistent gdzie system parkował w takich miejscach że sam bym się nie odważył 2 LED Inteligent Light System pełen komfort dla kierowcy a im ciemniej tym ciekawiej
  8. Lubimy się nawzajem a ja nic nie poradzę że jest trochę nieogarnięta , pierwsza szkoda szła z jej Hausratversicherung druga normalnie z OC jej auta.
  9. Na pewno jest i działa tylko jak się mieszka w kraju gdzie większość żyje z kombinatorstwa i nikt nie szanuje czyjejś własności to takie są realia jakie są. Opowiem jeszcze jedną historię z udziałem mojej sąsiadki z 2021 roku a właściwie bez jej udziału : Podczas porządnej wichury należące do niej meble ogrodowe uszkodziły mi przód mojego C Coupe. Wycena jaką zrobił Mercedes wynosiła około 8000€ , podpisałem upoważnienie i już oni się dalej kopali z Allianz. Allianz {ubezpieczyciel sprawcy} wysłał swojego rzeczoznawcę który wycenił szkodę na 6000€ co zostało odrzucone przez serwis i tyle wiem. Dostałem auto zastępcze na czas naprawy i na koniec odbierając auto polski akcent czyli zabrałem moje stare reflektory LED ILS które to sprzedałem na Ebay. I teraz pytanie z jakiej polisy została zlikwidowana szkoda ??
  10. Ja bym w to nie mieszał własnego ubezpieczenia chyba że trzeba szybko naprawiać. Jak na początku jest przepychanka to nie wróży nic dobrego. Opowiem jak ja zrobiłem po tym jak mi moja sąsiadeczka z otwartymi drzwiami ruszając do tyłu zrobiła wgniotę na moich drzwiach: Umówiłem się na oględziny z udziałem rzeczoznawcy tam gdzie kupiłem auto. Kierownik serwisu zaproponował mi pomoc w postaci kancelarii która zajęła się całym procesem. Podałem numer rejestracyjny auta sprawcy ,podpisałem dla nich jedno upoważnienie, złożyłem oświadczenie i odesłałem do nich jeden czy dwa dokumenty od ubezpieczalni sprawcy - wszystko @ Po kilkunastu dniach zostałem zaproszony do serwisu na naprawę - wymianę drzwi - na czas naprawy dostałem nowy elektryczny Taycan a na koniec podsumowanie kosztów jakie kancelaria ściągnęła z polisy sprawcy + jakieś kilkanaście € ryczałtem na moje koszty telefonów i straconego czasu w sumie 12174,28€ Nie chcę wiedzieć o ile wzrosło ubezpieczenie mojej sąsiadki.
  11. Dodatkowe szpilki do tego koła widzę - woreczek gustowny jest w zestawie ?
  12. To teraz zapytam kiedy ostatni raz używałeś koła zapasowego? Ja już psychicznie się przestawiłem że jak nie ma zapasówki w kupionym aucie to nie dokupuję żadnego zbytecznego balastu, wystarcza mi polisa ubezpieczeniowa z wyraźnym zapisem na jakie usługi mogę liczyć. Teraz sobie przypomniałem że kiedyś miałem cykora zrobić ~3000 kilometrów mając w bagażniku tylko pompkę i ten baniak z płynem to dorzuciłem koło z zimowego zestawu.
  13. Do mojej Mazdy 6 jak ją konfigurowałem w salonie to taki zestaw kosztował 6000PLN !! ponad 10 lat temu !!
  14. Tu najważniejszy jest rozstaw otworów na feldze i średnica koła To jest typowa dojazdówka {foto z netu} jest dużo węższa niż normalna 1 Zobacz w internetach jakie masz mieć koło zapasowe/dojazdowe do konkretnego modelu auta 1 Ostatecznie wrzuć na zapas jedno koło z innego kompletu, i tak zimą letnie leżą i czekają na wiosnę i odwrotnie(mam na myśli system kiedy się posiada dwa komplety kół)
  15. gobi odpowiedział format na temat - Motokącik
    Ferdynand już w 1900 roku produkował elektryka a dziś co nam oferują? Ładowanie indukcyjne

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.