Skocz do zawartości

Pompa paliwa P2FL


Macioman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poziom paliwa (dużo/mało) może mieć wpływ na równą/nierówną pracę motoru ? Zauważyłem, że odkąd jeżdżę raczej na ponad połowie poziomu paliwa samochód pracuje znacznie równiej niż na poniżej połowie baku. Zastanawiam się, czy może cała ta szopka z nierówną pracą nie jest związana z jakimś uszkodzeniem pompy paliwa, która np nie podaje tyle benzyny ile potrzeba ? Pytanie totalnie lamerskie, takie coś sobie wymyśliłem i zastanawiam się czy to jest możliwe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby pompa nie wyrabiala na wolnych obrotach,to...

Nie wiem, po prostu szukam przyczyny, przez którą od ponad pół roku borykam się z takim problemem zlosnik.gif I już nie jeden mechanik nie wiedział o co chodzi sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy poziom paliwa (dużo/mało) może mieć wpływ na równą/nierówną pracę

> motoru ? Zauważyłem, że odkąd jeżdżę raczej na ponad połowie

> poziomu paliwa samochód pracuje znacznie równiej niż na poniżej

> połowie baku. Zastanawiam się, czy może cała ta szopka z

> nierówną pracą nie jest związana z jakimś uszkodzeniem pompy

> paliwa, która np nie podaje tyle benzyny ile potrzeba ? Pytanie

> totalnie lamerskie, takie coś sobie wymyśliłem i zastanawiam się

> czy to jest możliwe

Moze masz duzo smieci i innego syfu w zbiorniku. Gdy masz malo paliwa, to syf przytyka ta siatke filtrujaca. Sama pompa nie powinna miec nic do tego. No chyba, ze jest taka sytuacja: pompa jest chlodzona paliwem, gdy masz go malo to pompa osiaga wieksze temperatury. Moze w tym jest problem, ale z drugiej strony teraz jest zimno, wiec pompa raczej sie nie nagrzewa. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.