Skocz do zawartości

Czy ta osłona tłumika jest potrzebna


panm

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu coś mi brzęczało spod podwozi. Pojechałem do fachmana i okazało się że osłona rury wydechowej gdzieś mniej więcej po środku samochodu jest przegnita i wisiała na jednej śrubce. Mechanior wzioł ją i wywalił. Czy jest ona w ogóle potrzebna ?? Widziałem że oddzielała ona linki ham ręcznego od rury wydech. Może lepiej żeby tą osłonę dokupić...... Nie orientujecie się w jakiej cenie kupię ten kawał blachy ??? a może jeździć bez /???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> więcej po środku samochodu jest przegnita i wisiała na jednej

> śrubce

Nie mogłeś podkładek podłozyć i przykręcić na pozostalych?

Właśnie tak zamierzam zrobić z moją blachą - berwała się WOKÓŁ śruby - wypadło idealne kółko. Odkręcę, podłożę większą podkładkę i dokręcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol ksiezyce metalowe mogly sie poluziowac na wydechu io brzecza jak dzwonki na wietrze mam to samo jeden mi odpadl z jednej srubki i mam dzwoneczki pod soba:) ale moj mechanior to odpuscil i mi to DZADIL BY DLA JEDNEJ SRUBKI BAWIC SIE W SMARZE POPACHY:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.