Skocz do zawartości

Zmiana silnika


vendorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam małe pytanko mianowicie chciałbym do mojej asterki f 1,4 8v x14nz (prawie 200 tyś, po przejściach) włożyć 1,6 8v (X16SZ) czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie czekają mnie zmiany oprócz silnika smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystepowały też F13 pod sprzęgło 190mm, a taki setup będzie nie do

> ożenienia z 1.6

Czyli tak szczerze mówiąc, lepiej by było sprzedać tą asterke i kupić z mniejszym przebiegiem i mocniejszym silnikiem i lepszym wyposażeniem. A muszę dodać że to co teraz posiadam to polska produkcja czyli nic poza poduchą i centralnym zamkiem. A jestem wielkim fanem astry f, ale tym razem zainwestuję w wersję hatchback. Dzięki za info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tym razem zainwestuję w wersję

> hatchback.

No co Ty wybieraj sedana wink.gif A tak naprawde takie zmiany w asterce jak się ma troche funduszy są dobre bo mozesz dobrać części ocenić ich stan i robić taki dość porzadny przegląd wink.gif Ja zmieniłem silnik i pare innych rzeczy i nie żałuje wink.gif Ale jak chcesz zmieniac silniczek to chociaż wrzuć 1,6 se wink.gif

No ewentualnie mam w garażu sprawnego x16xel wink.gif cały komplet prawie do montarzu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale tym razem zainwestuję w wersję

> No co Ty wybieraj sedana A tak naprawde takie zmiany w asterce jak

> się ma troche funduszy są dobre bo mozesz dobrać części ocenić

> ich stan i robić taki dość porzadny przegląd Ja zmieniłem

> silnik i pare innych rzeczy i nie żałuje Ale jak chcesz

> zmieniac silniczek to chociaż wrzuć 1,6 se

> No ewentualnie mam w garażu sprawnego x16xel cały komplet prawie do

> montarzu

No ja właśnie myślałem o 1,6 ale dokładnie jeszcze nie wiem. Ciągle się borykam z tą myślą. A opowiedz mi dokładniej o tym zestawie co posiadasz. Czy mogę go sobie wmontować i ruszyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.