Skocz do zawartości

CAN


seicodriver

Rekomendowane odpowiedzi

> chciałem dziś na zasilaczu odpalić moje radyjko z punto CD Blaupunkt

> oryginał i zaświece sie tylko CANCHECK to jakaś blokada?jakbym

Nie blokada, tylko tak jak Ci radio napisalo szuka szyny CAN, ktora jest teoretycznie niezbedna do odpalenia radia w Puncie

> chciał go sprzedać to nie będzie w innym kropku działało to

> radio?

moze byc problem, to zalezy czy ktos mial wczesniej radio oryginalne czy nie czy ma podciagnieta szyne CAN czy nie, itd. Poszukaj sobie w archiwum bylo mnostow watkow nt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem dziś na zasilaczu odpalić moje radyjko z punto CD Blaupunkt oryginał i zaświece sie tylko CANCHECK to jakaś blokada?

SIEĆ CAN = komunikacja z BODY. nie każde punto ma sieć CAN ale jak kolega CITY podpowiedział swego czasu jest to do rozwiązania w bardzo prosty sposób - dwa kable należy dorobić ale szczegóły w archiwum

jakbym chciał go sprzedać to nie będzie w innym kropku działało to radio?

przerabiałem to niecały miesiąc temu. Sprzedałem radio na alledrogo nie piszac ze ma sieć can i w dodatku że nie mam kodu (nie zrobiłem tego celowo). Radio nie zadziałało. Zgodnie z instrukcją kolegi CityMatic została zrobiona sieć CAN. Jednak wygenerowany kod nie zadziałał. Radio siłą rzeczy wróciło do mnie. Poszedłem do serwisu GSM w Pile. Rozkodowałem radio i usunąłem sieć CAN za całe 40 złociszczy i radio odesłałem. Także przed sprzedażą radia lepiej to zrobić chyba ze kupujący ma sieć CAN a ty masz kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.