Skocz do zawartości

chromowanie vel niklowanie


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myślę - potrzebuję zrobić renowację tego co na fotce (46-cio letnia JAWA 250)

czy lepszy efekt jest jak się chromuje czy nikluje ?? jakie są różnice oprócz cenowych. ma ktoś jakieś namiary na dobrego i taniego chromowacza, który przygotuje powłokę (miedziowanie) i zrobi z tego piękne rzeczy ??

chrommaleai4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat, bo tez mam kilka detali do chromu od mojej 50 letniej Wiesi wink.gif - lagi przod, dwa kola, kierownica, tylne amortyzatory...

Mam namiar na goscia, ktory to robi wysylkowo, ale ceny sa takie sobie...

lagi 150 zł, kierownica z klamkami 100 zł, szklanki 25 zł sztuka, spreżyny 30 zł sztuka, felgi 160 zł sztuka

to ceny okolo, bo pytalem poprzez @ i gosc nie widzial detali, wszystkie elementy od WSK M06Z rok '59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> namiary dam jak znajdę.

oki - daj znać jak będzie jakiś dobry i tani zakładzik. bo firm chromujących jest dużo, ale duża firma = duża cena.

a ja np. znalazłem niedaleko mnie gościa, który prywatnie piaskuje i szkiełkuje w bardzo dobrej cenie i jakości ok.gif

jak ktoś zainteresowany, to chętnie pomogę w wyszkiełkowaniu aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.