Skocz do zawartości

Airbag Failure ale...


Divalon

Rekomendowane odpowiedzi

no wziołem się w czoraj troche za autko wymieniłem zamek ryglujący klapke wlewu paliwa to se myśle poruszam troche tymi przewodami pod siedzeniem kierowcy. No i troche tam pogrzebałem wypinałem co dało rade i wpinałem znowu ,coś tam jeszcze poruszałem przy kierownicy i.... jade dziś do pracy i nie ma failura .. tak cały dzień:) mam wielką nadzieję że już nie wróci .

smile.gifsmile.gifFIAT TO CHYBA NAJLEPSZA MARKA A NAPEWNO NAJCIEKAWSZA smile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> no wziołem się w czoraj troche za autko wymieniłem zamek ryglujący

> klapke wlewu paliwa to se myśle poruszam troche tymi przewodami

> pod siedzeniem kierowcy. No i troche tam pogrzebałem wypinałem

> co dało rade i wpinałem znowu ,coś tam jeszcze poruszałem przy

> kierownicy i.... jade dziś do pracy i nie ma failura .. tak cały

> dzień:) mam wielką nadzieję że już nie wróci .

> FIAT TO CHYBA NAJLEPSZA MARKA A NAPEWNO NAJCIEKAWSZA

Witam, znalazlem ten watek o bledzie poduszki kierowcy ( zazwyczaj kazdy mial blad poduszki pasazera ) Wiec blad wyskoczyl po wjechaniu ze znaczna predkoscia w dziure angryfire.gif...zaraz pojde poruszac kablami pod siedzeniem i kostkami, moze to cos pomoze niewiem.gif

A jesli nie to zostaje mi co??? Podjechanie do ASO i podpiecie pod examiner, skasowanie przez nich bledu na kompie czy jak???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No sa tez wyjatki, ja mialem kurtyne kierowcy, znajdz sobie moj

> watek, opisalem gdzie sa kostki kurtyn jesli masz.

Witam, po podpieciu do examinera ( 80pln - chyba niezbyt drogo jak na Wrocław 270751858-jezyk.gif ) okazało sie ze pokazuje błąd kurtyny. Kostki były ukryte w bagażniku za subwoferem,okazało sie że byly poluzowane...to chyba na tyle waytogo.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Jak już masz wszystko na dłoni to wsio i pospinać szybkozłączkami

> /takie paski stosowane w elektryce /

a mi po ostatnim failurze na egzaminerze pokazało zbyt niskie napięcie na przewodach poduszki przedniej pasażera fachowiec z aso powiedział że trzeba będzie wymienić wiązkę przewodów przedniego airbaga na razie poprawił styki w kostce i sie uspokoiło.

wie ktoś może ile taka wiązka może kosztować i czy faktycznie trzeba ją wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia dot. airbag failura ;-D

Mi tez niedawno wyskoczyl airbag failure. Wkurzylem sie strasznie, przeczyscilem styki pod siedzeniami i co? I dupa... Straszyl pasazerow na centralnym wyswietlaczu dalej. Po czym sam z siebie 2 dni pozniej zgasl. Jupiii! cieszylem sie... cale 24h, bo po tym czasie pojawil sie znowu ;-( Pomyslalem sobie, ze wieksza sprawa i ze bede musial sie z tym zglosic na egzaminer jak bede niedlugo robil przeglad.

W miedzyczasie zaczalem sie bawic ze zmiana radia fabrycznego na 7" dotykowe... i blad w trakcie tych zabaw znikl sam i sie wiecej nie pojawil... jak do tej pory i mam nadzieje, ze sie juz nie pojawi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.