Skocz do zawartości

Licznik CC 900 / Sporting / Problem , zapytanie


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przytachałem oto dziś do domu taki licznik wink.gif

Z daleka wyglada jak od sportinga ale .. patrząc bliżej na prędkościomierz jest tylko do 160 czyli tak jak w 700/900 . Poza tym wskaźniki od paliwa / temperatury są odwrotnie alien.gif893goodvibes.gif . Ma tak jak by zaparowały tarcze latem i się kolor rozmył biglaugh.gif poza tym brakuje w nim żarówek ( są tylko 3 ) . I tutaj pytanie bo chciałem go sprawdzić i podłączyłem , wskaźniki temperatury i paliwa pokazują prawidłowo palacz.gif . Prędkosciomierza nie podłączałem bo cięzko sie tam podłącza . Te żarówki które są świecą prawidłowo ok.gif . Ale obrotomierz nie działa i nie wiem co z nim jest . I tutaj jest pytanie nastepne biglaugh.gif bo z tylu licznika mniej wiecej w miejscu obrotomierza wychodzi kabelek jakiś zielony (patrzcie foto ) . Na 99 % ten licznik jeździł w 900 . Myślicie że ten obrotomierz po wpięciu się tam do kompa czy gdzie to sie tam wpina zagra ? wink.gif A może ktoś by byl chętny na ten licznik do swojej 700/900 ? Pozdro

Zdjecie 1

2f1cad1f568a27cdm.jpg

Zdjecie 2 :

257199a665de66cam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC900 nie ma seryjnie kabelka do obrotka. Trzeba go pociagnąć od przekaznika znajdujacego sie pod maską. Noga chyba 86 są tylko 2 przekazniki w komoże silnika. Chyba z tego czerwonego ale reki niedam sobie uciąć. Jak podłącze swój licznik od sportinga to Ci powiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da sie takie zegary od sportinga podłączyc do CC 700, tak aby działał obrotomierz?? A jak tak, to jak to zrobić?? Bo z checia bym sobie cos takiego zrobił, zegary od sportinga nie kosztuja wiele, a takie obrotomierze osobno doczepiane mnie nie interesuja, bo jak dla mnie, to wyglada bez sensu. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy da sie takie zegary od sportinga podłączyc do CC 700, tak aby

> działał obrotomierz?? A jak tak, to jak to zrobić?? Bo z checia

> bym sobie cos takiego zrobił, zegary od sportinga nie kosztuja

> wiele, a takie obrotomierze osobno doczepiane mnie nie

> interesuja, bo jak dla mnie, to wyglada bez sensu.

da sie, tylko musisz go na 2 gary przerobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki. Czyli nie jest to takie trudne, to przestrojenie, tylko trzeba ostroznie z lutownica. smile.gif Jak bede miał troche wiecej czasu, to poszukam po ogłoszeniach zegarów od sportinga i pobawie sie. Jak uda sie wszystko zmontować, to wrzuce krótki filmik pokazujacy jak działa obrotomierz w 700-setce i ewentualnie napisze, co sprawiło najwiecej problemów. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CC900 nie ma seryjnie kabelka do obrotka. Trzeba go pociagnąć od

> przekaznika znajdujacego sie pod maską. Noga chyba 86 są tylko 2

> przekazniki w komoże silnika. Chyba z tego czerwonego ale reki

> niedam sobie uciąć. Jak podłącze swój licznik od sportinga to Ci

> powiem!

No to ja wiem Panie biglaugh.gif Ale nie poczebuje wiedzieć bo ja mam szportinga , pytałem o co innego grinser006.gif A w sumie jak by ktoś ten licznik chciał za tanie pieniądze to odstąpie bo mi to zbędne

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest to żadna nowość. Wielu użytkowników tego forum śmiga od lat

> na zegarach od sportinga.

Ja mam CC od roku i ososbiscie jeszcze nie widziałem 700-setki lub 900-cetki z zegrami od sportinga, wiec dla mnie to cos nowego, dlatego postanowiłem sobie cos takiego zmontować, zwłaszcza, ze nie kosztuje to wiele. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.