Skocz do zawartości

ET 50 do passat B5


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> Mam pytanko czy felgi z ET50 będa pasowały do Passata B5?

> Dzieki z góry i pozdrawiam.

jak nie podasz szerokosci felgi oraz jej średnicy to ci nikt nie wywrozy czy pasują czy nie .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już się poprawiam.

> http://www.allegro.pl/item390921429_felgi_aluminiowe_16_vw_golf5_passat_5x112.html

tylko ze tu tez nie podali szerokości hehe.gif

jesli to są jakies seryjne vwgenowskie felgi to pewnie bedą pasować

seryjne miały o ile pamietam 6J et45

ty zapewne bedzie 7J et50 wiec powinno pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

> upchne coś takiego do B5

> 7jx15 ET59

felga bedzie wchodzic do srodka u mnie 19 et45 9,5 z tyłu dystans 1.5 cm ogulnie z tyłem nie ma problemu ale na przodzie opieralo mi sie o wachacz i musiałem dać 1cm dystans co spowodowało że z przodu wystaje lekko za nadkole jakieś 2,5cm ale bieżnik tylko jakiś centymetr wiec wyciagać bedę nadkola lekko, możesz to sprawdzić kalkulatorem z moimi felami i bedziesz wrzystko wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poniżej porównanie z moimi kołami.

> imo powinno mu to wejść:

a masz jakieś dystanse u siebie czy nie??? bo u mnie musiałem wsadzać na przód te minimum czyli 1cm i teraz trocha wystaje ,ale co tam jak ma być grubo to jest tylko wyciągnę nadkole o jakiś centymetr bo fasolki raczej u mnie nie zdają egzaminu bo bardzo blisko mam felgę od wahacza jakieś 8mm zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> upchne coś takiego do B5

> 7jx15 ET59

porównałem je ze swoimi i wniosek jest taki wejdą bez problemu ale będą schowane możesz spokojnie na przód dać dystans 2 cm a na tył zdało by się jakieś 4 cm ,więc jeśli Fele masz fajne i warte ceny to możesz się w nie pakować, ale w dystanse też musisz wycelować odpowiednie pieniądze zlosnik.gifzlosnik.gif wiec przemyśl czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a masz jakieś dystanse u siebie czy nie??? bo u mnie musiałem wsadzać na przód te minimum czyli

> 1cm i teraz trocha wystaje ,ale co tam jak ma być grubo to jest tylko wyciągnę nadkole o

> jakiś centymetr bo fasolki raczej u mnie nie zdają egzaminu bo bardzo blisko mam felgę od

> wahacza jakieś 8mm

Z przodu brak, bo w sumie mam na styk z nadkolem, a z tyłu 1,5cm. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> porównałem je ze swoimi i wniosek jest taki wejdą bez problemu ale będą schowane możesz spokojnie

> na przód dać dystans 2 cm a na tył zdało by się jakieś 4 cm ,więc jeśli Fele masz fajne i

> warte ceny to możesz się w nie pakować, ale w dystanse też musisz wycelować odpowiednie

> pieniądze wiec przemyśl czy warto

Oryginalne od Sharana bodajże. Tanio były do kupienia,a ET sprawdziłem dopiero jak dojechałem do domu oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.