Zawartość dodana przez swienty
-
Błąd degradacji oleju
Przecież w serwisie powiedzą jeździć obserwować
-
Błąd degradacji oleju
U mnie pojawił się wyłącznie kluczyk (bez tez tego checka), i jeśli dobrze pamiętam to była informacja o przeglądzie, skasowałem przyciskami na zegarach i spokój
-
Błąd degradacji oleju
A czy nie zapalił się czasem najpierw kluczyk? Bo u mnie przy podobnym przebiegu wyskoczył klucz, skasowałem i na razie spokój
-
Cyrk na przejazdach kolejowych w Łomży
W Łodzi niestety są @Cinos
-
Błąd degradacji oleju
A jakim cudem mierzy stopień zużycia oleju? Może po prostu tak zakodowana jest wymiana oleju, i tyle. Mam proace city i takie cuda się nie dzieją.
-
Hak - zmiany w przepisach po 10/06/2026
Ale hak można zamontować samemu, chyba że teraz się to zmieni
-
Nowy dostawczy, gdzie?
Nie do końca jeden c..h, zależy od rocznych przebiegów - na fiata dostanie 2 lata gwarancji, a toyote może przedłużyć
-
Nowe BMW M3
Dresiarze kupują pełnoletnie, a ten elektryk będzie wcześniej zezłomowany
-
Yugo wraca
Ale ja to wiem, ale oba samochody były zakupione jako nowe w jednym czasie. A teraz wszyscy śmieją sie z Dacii, gdzie praktycznie nie odstaje od pozostałych marek.
-
Yugo wraca
Kiedyś znajomi rodziców mieli takie Yugo, nasz Lanos z porównywalnego rocznika to był przy tym luksusowy pojazd, i nowocześniejszy o jakieś 30 lat
-
Hybryda plug-in
Nie ma takiego samego benzyniaka bez hybrydy, ale diesel 1.5 i tak swoje waży, więc śmiem twierdzić że różnica to raczej 200kg+ Astra L hybryda plugin 1.6 225KM Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) 1628 kg diesel 1.5 130KM Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) 1424 kg benzyna 1.2 turbo Minimalna masa własna pojazdu (bez obciążenia) 1266 kg
-
Była sobie sarna...
Często jest to bardzo opłacalne
-
Była sobie sarna...
Mam AC w Warcie, Hestii lub PZU, żadnych tanich ubezpieczalni. Całka kiedyś była w Hestii i ładnie wypłacili.
-
Była sobie sarna...
-
Była sobie sarna...
No pewnie że nie, naprawa w ASO to ok 25-30k brutto - nikt nornalny tylu nie oczekuje
-
Była sobie sarna...
Właśnie nie wiem czy z AC przysługuje
-
Była sobie sarna...
Ja tego nie chce naprawiać tylko sprzedać jak stoi
-
Była sobie sarna...
Jest kosztorys Co tu się odyebało? Do wymiany zderzak i błotnik, do lakierowania 3 elementy bo dojdzie szpachlowanie drzwi. Co im odpisać? Jeden z czujników nie działa, ogólnie trochę rzeczy jest potłuczonych
-
Coś podwyższonego dla 2+2 za ok 30-50kzł
Idealnie pasuje tutaj Fiat 500L - @fred77 potwierdzi
-
Była sobie sarna...
po 3min drugi tel i juz 13.5k, coś dorzuci i się dogadamy
-
Była sobie sarna...
Dzwonił właśnie głupek z pzu z propozycją ugody na 7k
-
Hybryda plug-in
Tylko tu nie ma wyboru, albo taka hybryda która na papierze ma jako takie osiągi - pytanie co gdy bateria nie będzie w pełni naładowana , albo diesel
-
Hybryda plug-in
Astra L to katalogowo jakos 1650kg
-
Hybryda plug-in
Podoba mi się nowa Astra 1.6 225KM, ale chyba lepszy wybór to 1.5 diesel 130 i w zasadzie to nie nowy, roczny-dwuletni
-
Hybryda plug-in
Czy na jakikolwiek sens i wpływ na spalanie jeśli nie będzie doładowywana z gniazdka?