Skocz do zawartości

Alpine pod seryjnym pilotem i wyświetlaczem w lagunie


chemicq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie: da się założyć radio Alpiny (model CDE9846R) zamiast fabrycznego Philipsa na kasety w Renault Lagunie 1, tak, by działał wyświetlacz lub chociaż pilot??

Jeśli nie, to jakie wyjście polecacie, by móc cieszyć się muzyką z mp3 lub ostatecznie cd?? Transmiter jest raczej kontrowersyjny, kaseta adapter też jakoś tak prowizorycznie wygląda, nie spodziewam się po niej więcej niż po klasycznej kasecie... Dodam jeszcze że mam radio cd/mp3 ww model plus kaseciaka philipsa w aucie i nie za bardzo jestem zainteresowany kupnem np. philipsa dedykowanego do nowszego modelu renault z cd lub cd-mp3. Chyba że to jedyne możliwe wyjście (o ile taka konfiguracja w ogóle działa, czego też ciekaw jestem).

Pozdrawiam

chemicq UKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazaniem bedzie radio CD z Laguny 2 ph1 niestety to tylko CD, natomiast jak chcesz z mp3 to mozesz sprobować zaadoptować z L2ph2 tylko nietstety jest tam ina ramka wiec nie wiem czy sie da.

Jesli chciałbys inne radio niz fabryczne to pfilips w swojej ofercie ma radia obsługujace pilot (wyswietlacz odpada), sa to radia z wyzszej polki + osobno nalezy dokupic jakas przelotkę lub zrobic ja samemu.

JEsli miłbys cos sam robic to kupuj kazde radio ktore ma pilota, da sie to recznie poprzerabiac, zabawy troche jest ale jest to wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.