Skocz do zawartości

BRC, Lovato, Landi czy składak z BINGO?


Kali33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sobote montowalem gaz u siebie w Marysce 1.8 za namowa gazownika wybralem Lovato + Bingo M Jak narazie przejechalem dopiero kolo 200km ale nie zauwazylem roznic w stosunku do benzyny jezdze glownie po miescie i to w korkach wiec braku mocy tez nie zauwazam bo nie mam jak przetestowac smile.gif Tylko ze u mnie ta instalacja kosztowala 1900 zl ze zbiornikiem w kolo frown.gif ale za to jakie to mile uczucie mowic do pelna a potem klasc 60zl przy kasie smile.gif

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co wziąć? wszystkie instalki montowane w miarę profesjonalnym zakładzie, BRC i Lovato 1700, Landi 1800, Bingo-M 1600 zyla.

A ja mam Zavoli i jestem zadowolony, zadnych klopotow 42 litry w kole (ponad 500 km - trasa), ale jest troche slabszy na lpg no coz za 1,85 to mozna wybaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie 100 za te 4 czerwone diody

przecież to jest za darmo...

każdy sterownik ma taką funkcję...

a przynajmniej BRC...

to nie jest żadna nowość icon_eek.gif

zresztą to i tak jest bezuzyteczne... szybko nauczysz sie korzystac z licznika przebiegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież to jest za darmo...

> każdy sterownik ma taką funkcję...

> a przynajmniej BRC...

> to nie jest żadna nowość

> zresztą to i tak jest bezuzyteczne... szybko nauczysz sie korzystac z

> licznika przebiegu...

w bingo-M taka opcja nie jest dostępna nawet za dopłatą smile.gif chyba że się kupi bingo-s

ale to bez znaczenia juz zdecydowałem się na BRC just 1800 ze wskazaniem gazu w standardzie, zbiornikiem w kole i wlewem przy korku (też opcja za 100)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.