Skocz do zawartości

adapter/transmiter


efemek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w mojej czerwonej strzale mam jedynie odtwarzacz kaset - taki jak to montował seat.. miło byłoby gdyby można było też słuchać muzyczki z jakiegoś mp3 playera lub czegoś podobnego. nie chcesz szatkować konsoli z wyświetlaczem a ostatnio na allegro zobaczyłem coś takiego KLIK używał ktoś z Was takiego eksperymentu? jak to jakościowo wygląda, wiecie może ?

pzdr smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem na starym kaseciaku kenwooda... smile.gif nawet dobre... tylko trzeba na początku dobrą stronę kasety wybrać i co za tym idzie położenie tego kabelka... (ja np: musiałem zmienić odwrotnie) jednak przy głośniejszym słuchaniu charczało... także dobre... ale do spokojnego słuchania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie ze 3 ale nie jestem zadowolony, w jednym rolki cały czas stukają, w drugim nie działa jeden kanał, a trzeci jest względnie dobry ok.gif ale ogólnie jest to słabe rozwiązanie sick.gif

jedyny plus to cena ok.gif jak ci się nie spodoba to wyrzucisz bez bólu serca zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedyny plus to cena jak ci się nie spodoba to wyrzucisz bez bólu

> serca

dokładnie tak. znalazłem kilka takich od 1,45 więc generalnie wezmę kilka bo sama przesyłka będzie równowartością kilku takowych wink.gif a nóż widelec może się trafi jakieś coś w miarę nie najgorszego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tak. znalazłem kilka takich od 1,45 więc generalnie wezmę

> kilka bo sama przesyłka będzie równowartością kilku takowych a

> nóż widelec może się trafi jakieś coś w miarę nie najgorszego

hehe.gif to jest podejście ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest podejście

skoro piszecie że na 3 tylko 1 działa znośnie 270751858-jezyk.gif

270635636-JUMP2.gif

a tak poważnie - ja i mój brat chcieliśmy zakupić takie cuś.

Chyba, że macie jakąś sensowną alternatywę (nie chcę demolować w moim Seaciku panela z wyświetlaczem)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tak. znalazłem kilka takich od 1,45 więc generalnie wezmę

> kilka bo sama przesyłka będzie równowartością kilku takowych a

> nóż widelec może się trafi jakieś coś w miarę nie najgorszego

Kupuj kasetkę z autorewersem (cokolwiek to znaczy), nie wiem o co dokladnie w niej chodzi bo nie rozbierałem ale sam się przekonalem, że dobrze pracuje w każdym odtwarzaczu.

Miałem najpierw taką bez autorewersu i u mnie pracowala ok. ale u kolegi w innym radiu cały czas stukal mechanizm odtwarzacza.

Obie kosztowały ok 5 zl i działały nad podziw dobrze. Jakość dźwięku porównywalna z jakością dobrze nagranej kasety no i oczywiście zależna od jakości tego z czego ten dźwięk podajesz.

Dzwieku z kiepskiej m.p.trójki nie poprawisz nawet gdyby adapter był ze złota! hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.