Skocz do zawartości

oswietlenie tyl punto FR


gold16v

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem zamiesci fr to jest: wszytko sprowadza sie do zakupu ( przepraszam za zdjecie z gory, cos mi sie przestawilo w aparacie smile.gif

275391871-4.JPG

To kierunkowskaz boczny z SC.

Demontaz plastików do przeciagniecia kabli od przedniej sufitowki. Uwaga na bolce wystajace z tych plastikow, przedni wyciagac do gory platik, drugi bolec w tym kolo drzwi tylnych urwalem i musialem sklejac wiec sie nie bede sie chwalil foto.

275391871-2.JPG

Lampka sufitowa wyglada mniej wiecej tak smile.gifu mnie plontanina kabli gdyz 1.alarm 2.normalne kabelki 3.moje/Niebieski i brązowy kabel/ Ogolnie slabo widac co gdzie idzie z kablekami, ale najprosciej zrobic sobie 2 kableki + zarowka i przetestowac co do czego isc powinno( najlepszy patent i najprostrzy mozna skorzystac z naszej lampeczki testujac jak ma sie palic i gdzie podlaczyc kable).

275391871-1.JPG

A oto miejsce spoczynku lampeczki:

275391871-3.jpg

Trza jeszcze zaadaptowac te zaslepke pod lampke ja zrobilem to wyjatkowo nieladnie lutownica ale i tak nie widac jak zobaczycie na nastepnym wiec nie mam wyrzutow sumienia smile.gif

275391871-6.jpg

Tak to wyglada jak sie wsadzi w dziure smile.gif

275391871-8.jpg

Z tylu wyglada to tak:/znowu cos z ostroscia zrobilem frown.gif /

275391871-7.jpg

Przeciagami kabelki wiadoma droga/ lampka sufitka po slupku bocznym za uszczelka od drzwi i progami do bagaznika pozniej slupkiem po odkreceniu platikow do gory/

275391871-5.JPG

Podlaczamy do naszel lampki ( wszytko pasuje nawet tyl naszej lampki wchodzi w jak by specjalne smile.gif wyciecie w blasze gdyz znajduja sie tam sróby od lampy tylnej auta )

275391871-9.jpg

A calosc wyglada juz na miejscu tak :

275391871-oswietlenie.jpg

Dorzucilem na koniec jeszcze takie cus dwupolozeniowy 6A wl/wyl co by nie za kazdym razem sie palily z tylu lampki tylko byly tez na zyczenie wylaczane szczegolnie ze ida na jednym kablu z moja lampka w bagazniku ktora to nie musi sie niepotzrebnie tam palic,Przelacznik umiescilem nad wajcha otwierajaca bagaznik niestety nie przymiezylem i leciutko zawadza buu.gif

275391871-10.jpg

A ta bagaznikowa ktora sam tez musialem dodac bo fiat nie wpadl na ten pomysl wyglada tak:

275391871-11.jpg

Przy robieniu tej symetrycznej lampki z drugiej strony, jesli ktos bedzie chial moim sposobem to robic, zwrocie uwage na symetrycznosc otworu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem zamiesci fr to jest: wszytko sprowadza sie do zakupu (

> przepraszam za zdjecie z gory cos mi sie przestawilo w aparacie

Chyba bedziesz jeszcze raz robił foteczki, bo nic nie widać.

hehe.gif

Co to jest na tej pierwszej fotce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.