Skocz do zawartości

W planach jest Alfa 147 i Brera tylko jest mały problem


bigban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupic 147 w miare nową a nastepnie Brere z najstarszego wypustu. Jest jeden problem bo doszły mnie słuchy ze Alfy to strasznie awaryjne samochody. Nie potrzebne mi jest auto które bedzie wiekszosc czasu stalo w serwisie. Jak to jest naprawde z tymi autami czy zeczywiscie są tak awaryjne jak mowią i co w nich najczesciej sie psuje. Czy jest jakis model z Alfy któremu mozna zaufac i cieszyc sie z jazdy?? Poradzcie cos obiektywnie bo ja kompletnie nie znam sie akurat na tej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis model z Alfy

> któremu mozna zaufac i cieszyc sie z jazdy?? Poradzcie cos

> obiektywnie bo ja kompletnie nie znam sie akurat na tej marce.

mamy od kilku miesiecy Alfe 166 kupiona od znajomego. od czasu zakupu nic sie w niej nie zepsulo hehe.gif

oprocz wymiany turbo - ale bylo je slychac i nie bylismy zaskoczeni awaria, ale to zdarza sie w kazdym dieslu. a, dziwne jest to ze osobie od ktorej kupilismy ten samochod tez nigdy sie nie zepsul, nigdy nie stanal w trasie i specjalnie nie przebywal w warsztacie - po prostu jezdzil jak te przechwalane niemieckie "mercedesy, wolkswageny" zlosnik.gifbiglaugh.gif

ale ja sie nie znam 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy alfy są tylko dla milosnikow?? Nie chce sie pakowac w kupe złomu ktory mimo mlodego wieku potrzebuje ciągłych napraw. Fakt faktem dość nietuzinkowa marka ale nie wystarczy mi tylko cieszyc sie z wyglądu. To musi tez jezdzic w miare bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy alfy są tylko dla milosnikow?? Nie chce sie pakowac w kupe złomu

> ktory mimo mlodego wieku potrzebuje ciągłych napraw. Fakt faktem

> dość nietuzinkowa marka ale nie wystarczy mi tylko cieszyc sie z

> wyglądu. To musi tez jezdzic w miare bezawaryjnie

Dlatego mało ludzi kupuje Alfe,jestes z góry przekonany,że to złom(jak piszeż usłyszałes od kogos).Ale pewnie za to chwali VW,Audi,itp.

Więc kup sobie dla spokoju duszy,to co kolega poleca.

Bo potem bedziesz mówił ze w maliny Cie tu ktos wpuscił.

Za zadbaną Alfe czasem trzeba zaplacic wiecej niż VW,czy Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fiaty to wogóle nie nadaja się do jazdy. Psują się jeszcze we fabryce i stoja w ASO latami. A to co jeżdzi po drogach to zapewne mechaniscy serwisu diagnozujący usterki 526.gifhahaha.gif

Też kiedyś będę miał alfę może nawet niedługo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy alfy są tylko dla milosnikow?? Nie chce sie pakowac w kupe złomu

> ktory mimo mlodego wieku potrzebuje ciągłych napraw. Fakt faktem

> dość nietuzinkowa marka ale nie wystarczy mi tylko cieszyc sie z

> wyglądu. To musi tez jezdzic w miare bezawaryjnie

No to po co Ci Alfa? Ta marka nigdy nie słynęła z bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brera się w ogóle nie psuje (oczywiście piszę tutaj o mi znanej wersji 3.2) hmm.gif natomiast tydzień po zakupie był problem, którego wcześniej nie zauważyliśmy, a mianowicie nie odsuwało się siedzenie pasażera (automatycznie przesuwać powinno się do przodu, czego nie czyniło) icon_rolleyes.gif. Panowie naprawili na gwarancji i tyle tego palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.