Skocz do zawartości

Głośniki Pyle Driver - co to jest?


simek18

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Mam właśnie takie głośniki w samochodzie: Pyle Driver i tyle o nich wiem. Warte to coś jest? To co mnie gnębi, to 0 basu... Dodam, że ze mnie audiofil taki, że standardowe nagłośnienie z opla astry I było w porządku smile.gif

Teraz coś do śmiecu zlosnik.gif

Zrobiłem wczoraj doświadczenie, otóż, wsadziłem do bagażnika subwoofer a satelity obok siedzeń pasażera i kierowcy od zestawu 2.1 Logitech X230 zlosnik.gif i zamknąłem się w samochodzie z laptopem zlosnik.gif Powiem Wam, że nie wymagam nic więcej ponad 17W od suba smile.gif

Tak więc znacie już moje nie-pojęcie o car audio grinser006.gif Teraz proszę powiedzieć, czy to że nie ma basu w tych głośnikach w samochodzie to ich wina, czy wina radyja:

http://allegro.pl/item452405468_wyprzedaz_kenwood_kdc_4021_jm_system_olkusz.html

Bo ja jestem skłonny wsadzić ten mój zestaw 2.1 do samochodu, o ile trafo będzie dawało na wzmacniacz do 12V zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby głośniki od kompa wsadzac do auta to trzeba mieć screwy.gif ( bez urazy )

Masz takie same pomysły jak moj znajomy on wszadził aktywnego suba z kina domowego do auta - przednie głosniki stereo , tylne - jeden kanal na dwa głosniki - drugi kanał sub - jeszcze powiedział cyt. " słuchajcie jak to pyka " hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

a co do tych pyle to poszukaj w goglach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, zabronisz? zlosnik.gif

Spoko, mam 4 zwykłe głośniki (przód i tył) a ten subwoofer coś tam sobie pomrukuje z otwartego bagażnika (w sensie brak półki). Nie ma rewelacji, ale przynajmniej jako tako niskie tony słychać zlosnik.gif Musi wystarczyć dopóki nie stanę na nogi z kasą crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NIE

> 1. zabronie

> 2. nie zazdraszczam

> 3. nie wpisze miasta

> Twój wybór , Twoja wola

Hej, Kolego, bez spiny, złośnika widział? grinser006.gif

Sub jest podłączony do L i P kanału i działa na swoim własnym wzmacniaczu, nie rozpieszcza ale tragedii nie ma. Oczywiście nikogo nie przekonuję do tego typu rozwiązań, a moje jest tylko przejściowe 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej, Kolego, bez spiny, złośnika widział?

> Sub jest podłączony do L i P kanału i działa na swoim własnym

> wzmacniaczu, nie rozpieszcza ale tragedii nie ma. Oczywiście

> nikogo nie przekonuję do tego typu rozwiązań, a moje jest tylko

> przejściowe

Nie spinam sie

ale pomysły masz głupie zlosnik.gif

Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.