Skocz do zawartości

nowy problem ;( Latająca tapicerka na drzwiach


olanta

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dopiero co panowie pomogli mi troszkę ze świecącą się lampeczką a ja już mam nowe zadanie dla chętnych do pomocy grinser006.gif

A mianowice moja tapicerka - a właściwie plastik na drzwiach strasznie lata angryfire.gif jak chcę zamknąć drzwi i ciągnę to całe to ...... lata. Tam pod spodem, pod rączką, było to przykręcone na śrubę, a od środka do blachy była guma ale ta cała guma wypadła niewiem.gif a otwór od śruby w plastiku pękł (był pęknięty jak kupowałam auto ale jakoś nie zwróciłam uwagi) Już z chłopem próbowaliśmy jakoś to skręcić ale jak nawet daliśmy podkładkę to przy mocniejszym przykręcaniu plastik się rozłazi i śrubka razem z podkładką wpada do środka sciana.gif klejenie chyba też odpada Może ktoś też takie coś miał??? czy zostaje mi tylko wymiana całego plastiku z drzwi uzbroj_zlo.gif

Acha..... to jest Bravka '96 i drzwi od kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w archiwum wątków o ROZKRĘCANIU drzwi.

Dowiesz się, ile powinno być śrubek, ile kołków i w których miejscach.

Najlepiej byłoby zdemontować boczek, usupełnić kołki i śrubki, pokleić na gorąco od środka i będzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie śrubki są, ta też, tylko plastik pękł i śrubeczka wpada do

> środka no i jak ciągnę za drzwi to wszystko loto.....cholera

Od wewnątrz kleic próbowaliście? Jeśli tak i nic z tego, to pozostaje kupno boczku na szrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki z nadproży i drzw isą trudne do sklejenie bo sa jakieś takie mało porowate. Trzeba by było spróbować jakeigoś agresywnego kleju dwuskładnikowego lub udać się tam gdzie spawają zderzaki plastikowe. Potem jeśli się to dało skleić uzupełnić kołki w drzwiach i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wybacz, nie wierzę

> ja tyeż....ale cuda się zdarzają....

żaden cud, trochę sprytu trzeba. zdemontowałem cały boczek, posklejałem wszystko do kupy, założyłem, górę przykleiłem do uszczelki pod szybą i fura jak nówka od pół roku nic nie odstaje i nic sie nie ryra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.