Skocz do zawartości

Niedogrzany


WoWo001

Rekomendowane odpowiedzi

> ja mam ten sam typ UNO 2000r. to jaki typ termostatu kupić

> Można to jakoś sprawdzić? Bo muszę wymieniać termostat.Może ktoś

> podpowie jak zmerzyć temperaturę płynu,bo umnie jet tylko

> kontrolka

> Pozdro

> *********************

> UNO 899 2000r

kurde zaczynam przy wszystkich wypowiedziach glupiec sciana.gif ide sie ubrac,maszeruje do garazu wlaczam maszyne i bede pokolei sprawdzal co najpierw sie grzeje i po jakim czasie ale tylko odpalajac auto nie wyjezdzajac z garazu czasem przegazowujac smile.gif bo i tak po niecalych 20minutach bedzie ~90 stopni pewnie 270751858-jezyk.gif bo co chwile ma ktos inne objawy ja napisze jak jest u mnie po zmianie termostatu kilka dni temu a nie wierze ze juz sie zepsul rotfl.gif

wypowiem sie jutro na ten temat waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec:

-temperatura otoczenia w garazu -4*C

-po dwoch minutach zagrzał sie waz wychodzacy z termostatu do nagrzewnicy,chwile za nim zagrzał sie waz powrotny z nagrzewnicy idacy do pompy wody, temperatura 50*C

-po 5 minutach dolny waz zaczyna byc letniawy, temp 60*C,gorny waz zimny

-po 8 minutach temp. wynosi juz 70*C dolny waz zaczyna robic sie ciepły razem z dolna czescia chlodnicy,gorny waz ciagle zimny,

-po 12 minutach temp dochodzi do okolo 85*C(pełne otwarcie termostatu87*C) weze z nagrzewnicy sa prawie nie do dotkniecia,dolny cieplutki i powoli zaczyna sie grzec gorny waz z chlodnicy do termostatu,

- po 15 minutach wskazowka pokazuje rowne 90*C,dolny waz jest cieply,gorny letniawy.

Tak powinien sie grzac silnik,jezeli jest inaczej(nie wiem jak w innych pojemnościach,ja opisuje silnik899) jest do wymiany termostat 270751858-jezyk.gif Mam nadzieje ze to rozwieje juz wszystkim wszelkie watpliwosci czy mam zepsuty termostat czy nie zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.