Skocz do zawartości

Oponki letnie - edycja 2009/2010


PapcioChmiel

Rekomendowane odpowiedzi

> zamierzam zanabyc felgi od 100hp i jakies oponki do nich ale nie wiem jakie? cena tak ok 150-160zl

> za opone. rozmiar 195/50 R15.

> w tych cenach sa: debica furio, toyo t1-r, barum bravuris 2, fulda carat progresso, pirelli p6,

> savy jakies. co polecacie? i z rantem ochronnym brac czy bez?

t1-r waytogo.gif, brać z rantem

> aaa i kupowac oponki letnie teraz czy wstrzymac sie do zimy? w zime tansze beda?

trudno wyczuć w zimę teoretycznie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tantem a to kiedy ten zakup planujesz ze chcesz letnie opony na zime kupować?? Jesienia/zimą

> opony nie będą wiele tańsze szczególnie ze wypisujesz ekonomiczne opony które i tak sa tanie

no teraz mam letnie na stalowkach 13" i mysle zjezdzic je do konca sezonu. fele kupic teraz bo jest okazja, oponki w zime myslalem jakby byly tansze i beda na nastepny sezon.

ale jak nie beda wiele tansze to chyba kupie teraz o od razu zaloze smile.gif

tylko dalej mam obiekcje co do 15" felg czy nie bedzie za bardzo czuc dziur i nierownosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no teraz mam letnie na stalowkach 13" i mysle zjezdzic je do konca sezonu. fele kupic teraz bo jest

> okazja, oponki w zime myslalem jakby byly tansze i beda na nastepny sezon.

> ale jak nie beda wiele tansze to chyba kupie teraz o od razu zaloze

> tylko dalej mam obiekcje co do 15" felg czy nie bedzie za bardzo czuc dziur i nierownosci.

moge ci udostępnić kluczyki od bordowej grinser006.gif Zapraszam waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.