Skocz do zawartości

Żarówki (H4)


BombelWND

Rekomendowane odpowiedzi

> sport light bierz jak chcesz miec bielsze swiatlo albo megalight jak

> zwykle

oobecnie sa poltoraroczne (lub nawet starsze) GT 150 i chyba nadszedl czas zeby je zmienic (lub po prostu po jezdzie z xenonem mam wrazenie ciemnosci przed autem). W kazdym razie z GT150 bylem zadoowolony, mozesz mi te Twoje poorownac doo GT150 (POWER2NIGHT)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sory to jest Tungsram megalightplus 60% a nie jak napisalem wyzej 50%

> takie:

> http://www.allegro.pl/item529371841_zarowki_megalight_60_tungsram_h4_gigapromocja.html

miałem te tungsramy +60 świeciły ładnie w porównaniu ze zwykłymi i w dodadku długo do tego niewysoka cena, świeciły pięknie dopóki nie założyłem takich klik jaka cena taka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem w sklepie i tak z ciekawosci zaptalem o night breakery.. kolo mi powiedzial ze udzialeja rocznej gwarancji tylko na ten produkt. powiedzial ze mieli ostatnio przygode i firma osram wymienia te zarowki sztuka za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem te tungsramy +60 świeciły ładnie w porównaniu ze zwykłymi i w

> dodadku długo do tego niewysoka cena, świeciły pięknie dopóki

> nie założyłem takich klik jaka cena taka różnica

Dokładnie. Miałem jakiś standard i jakoś świeciło, teraz włożyłem Philipsa i widać różnice (nie kupiłem na allegro, żeby nie było że kogoś promuje). Jeśli chodzi o H4 to warto zainwestować w dobre żarówny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja powiem tak jezdzilem na poczatku na zarowce tungsram zwykla

> najzwyklejsza, pozniej przeszedlem na megalight widac roznice,

> nastepnie sportlight widoczna roznica w barwie swiatla teraz mam

> philips nightguid i tez nei sa zle

Tak, tylko nie możesz porównać żarówki za 10zł z żarówkami za 50zł smile.gif Ale nie wierzę że żarówka może od tak dawać nagle aż +60% smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, tylko nie możesz porównać żarówki za 10zł z żarówkami za 50zł

> Ale nie wierzę że żarówka może od tak dawać nagle aż +60%

nie wierzysz bo pewnie nie miałeś , zobacz , poczytaj każdy z nas kto miał lepsze żarówki widzi różnice, no prawie każdy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.