Skocz do zawartości

Z cyklu TTTM: Leci woda i inne


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

Jak auto stoi na dworze i leci deszcz albo myje parcha to na dzwiach gdzie jest tapicerka tak gdzies na wysokosci korbki od szyby (nie mam bo mam pstrycek ale tak orientacyjnie pisze) leci mi po obu stronach woda do kiszeni frown.gif

Gdzie to cieknie? Domyslam sie ze to gdzies z uszczelek przy szybie, to normalne bo uszczelke od strony kierowcy mam o jakis 1cm za krotka 270751858-jezyk.gif

A moze to ma tak leciec tylko cieknie mi przez to ze nie mam pod boczkami tego takiego dziadostwa, tej maty takiej bo ktos wziol i sobie ja zerwal zeby.GIF

A druga sprawa to powoli jezdzaca szyba kierowcy, oczywiscie pasazera idzie jak przecinak a kierowcy ledwo smiga frown.gif

Pamietam ze kiedys tez byl watek o tym i tam bylo napisane czemu tak jest ale nie umiem znalesc zlosnik.gif

Dodam ze posmarowalem "smiyrom" (smarem po polsku, chcialem troche rozruszac watek) prowadnice i troche sie poprawilo ale to i tak nie jest to co ma byc frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poprzyklejaj to dziadojstwo pod tapicerka i nie bedzie Ci nic leciec

> do auta

Qrde nie mam tego, musze z czegos wymodzic i chyba wiem z czego zlosnik.gif

To jest cos takiego jak sie daje pod panele, tylko musze to gdzies kupic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Qrde nie mam tego, musze z czegos wymodzic i chyba wiem z czego

> To jest cos takiego jak sie daje pod panele, tylko musze to gdzies

> kupic

nie wiem czy to cos gabko podobne jest najlepszym rozwiazaniem proponowalbym cos innego bo nie wiem czy ona tez wody przepuszczac nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.