Skocz do zawartości

problem z identyfikacja butli, homologacji brak :|


wrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy raz w tym dziale.

Pojawil sie u mnie problem z podbiciem przegladu.

W zeszlym roku nie pokazywalem zadnej homologacji na butle i bylo wszystko OK. W tym roku chciano abym okazal ten papier. Niestety nie mam go, bo nie dostalem od poprzedniego wlasciciela a poprzendi wlasciciel homologacje jak i fakture przetracil.

Wiem ze moge teraz wypelnic wniosek o wyrobienie duplikatu, problem w tym ze nie wiem jak wypelnic formularz z tej strony http://www.tdt.pl/start.php?id=LPG .

Dane jakie spisalem z butli (a wlasciwie to z zaworu, bo na butli nie ma zadnej tabliczki)

Mod. mt88

tomasetto nanto VI

DGM GPL 45491

25 bar

E8 6(7R)001620 (dane w nawiasie sa na czuja, bo dziwnym trafem odlew wyparowal i zostal po tym niewielki slad, ale wydaje mnie sie ze o te znaki chodzi)

Dane te sa wybite dookola zaworu.

Na tym koniec jakichkolwiek danych :|

Poradzcie mi cos bo nie stac mnie na nowa butle, auto juz 2 tydzien bez waznego przegladu stoi a mi rece opadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To szukaj dalej. Ma być na butli - zawór można wymienić.

> Nie masz żadnych kwitów?

> Gaz wbity w dowód?

Dobrze ze moja cierpliwosc nie zna granic, bo zaczalem szukac juz czegokolwiek o butlach i znalazlem umiejscowienie wpisow fabrycznych. Sa wybite pod zaworem, ciezko dostepne i delikatnie podrdzewialem, a ich czesc znajduje sie pod podkladka trzymajaca butle o_O . Papierow nie mam zadnych (poprzedni wlasciciel niesttey je zgubil), lpg wbite w dowod. Jutro po poludniu sprobuje odczytac to tam jest nabite. Moze sie uda wyrobic duplikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprobuje odczytac to tam jest nabite. Moze sie uda wyrobic

> duplikat.

To jak wbite w dowód to pół biedy. Duplikat da się załatwić. Tylko potrzebujesz producenta i numerów seryjnych. No, ale pewnie ze dwa tygodnie to zajmie. A jak niedługo koniec butli, to może się okazać, że lepiej upolować na Allegro z papierami ważnymi jeszcze kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jak wbite w dowód to pół biedy. Duplikat da się załatwić. Tylko

> potrzebujesz producenta i numerów seryjnych. No, ale pewnie ze

> dwa tygodnie to zajmie. A jak niedługo koniec butli, to może się

> okazać, że lepiej upolować na Allegro z papierami ważnymi

> jeszcze kilka lat.

hehe mnie duplikat przysłali z nową datą ważności grinser006.gif

co do przeglądu - jedź może tam gdzie był robiony wcześniej - u mnie tylko za pierwszym razem sprawdzali papier, teraz od razu walą pieczęć nawet nie patrząc na butle czy papiery

możesz też poszukać stacji gdzie nie będą wymagać homo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.