Skocz do zawartości

[F] pytanie z serii: "Co to za złącze?"


Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wziąłem się za wymianę żaróweczek podświetlenia konsoli zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif miałem cichą nadzieję, że uda się je wymienić bez rozbierania konsoli wkładając rękę przez dziurę od radia, ale niestety. Nie mam classic-ka więc konsole rozebrać trzeba było. Ale wracając do sedna sprawy. Po wyjęciu radia natrafiłem palcami na 2 styki z tyłu plastiku z pokrętłami. Najpierw myślałem, że ktoś mi zajumał instalację do żarówek, ale to by była głupota zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif żaróweczki właśnie wymieniłem i świecą jak trzeba. Ojciec z ciekawości przypiął do tych styków 12V i coś w konsoli zaczęło tak jakby pyrkać, pukać. Nie umiem tego opisać. W każdym razie więcej tego nie próbowaliśmy, żeby czegoś nie spalić, a mnie cały czas zżera ciekawość co to może być hmm.gif

Poniżej foto styków:

282127812-DSCF0938.JPG

post-51594-1435250085466_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też nie mam i mam dostęp do żarówek przez dziurę po radyjku

> Poka "szczałką" o które styki ci chodzi

> Pozdroofka

Oznaczyłem zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Na czerwono styki o które pytam, a na zielono plastik w którym siedzą żarówki. I tego plastiku nie da się wyjąć wkładając tylko rękę przez dziurę od radia wink.gif

Tutaj masz moje foto ze strzałkami:

282128015-DSCF0938.JPG

Tutaj zapożyczone z astra.auto.pl w lepszym ujęciu. "Moje" styki to te do których dochodzą czerwone kable. U mnie nie ma nic.

fot272.jpg

Na tym zdjęciu widać, że do styków o które pytam są podłączone kable od jednej z żaróweczek. Natomiast tam gdzie na fotce są kable od drugiej żaróweczki ja nie mam nic.

fot35.jpg

post-51594-14352500856684_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś widzę, że pewnie się nie dowiem co to może być i czemu pyka jak się przyłoży prąd. Szkoda frown.gif No nic. Trzeba będzie za jakiś czas znów rozebrać auto i samemu sprawdzić zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.